Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

přemýšlím, že koupím místo kapsy na nářadí láhev na nářadí. Máte s tím někdo zkušenosti nebo přímo tip na konkrétní kousek? Ideálně abych tam nacpal i 18cm pumpičku :)

Trošku jste mě tady vystrašili s tím nošením nářadí v dresu...nějak mi naběhla husí kůže, při představě, že mi při pádu projde nářaďový nůž páteří :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se dám dokupy, tak všechno tvrdé budu vozit v kapsičce pod sedlem a zbytek (musli tyčinku, kapesníky a podobné neškodné věci) v páteřáku Ergon BP1

Až dnes (dva týdny od nehody) jsem byl schopen dojít si na wc sám o berlích. Dva týdny bezmoc na křesle nikomu nepřeju

post-166-0-80318100-1567155703_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se dám dokupy, tak všechno tvrdé budu vozit v kapsičce pod sedlem a zbytek (musli tyčinku, kapesníky a podobné neškodné věci) v páteřáku Ergon BP1

Až dnes (dva týdny od nehody) jsem byl schopen dojít si na wc sám o berlích. Dva týdny bezmoc na křesle nikomu nepřeju

Přeji brzké uzdravení, měl jsi nehodu na kole? Na MTB jezdím light teren, teď brázdím spíše silnice na žiletce, tam hrozí střet s autem nebo "odfouknutí" do příkopu

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přemýšlím, že koupím místo kapsy na nářadí láhev na nářadí. Máte s tím někdo zkušenosti nebo přímo tip na konkrétní kousek? Ideálně abych tam nacpal i 18cm pumpičku :)

Trošku jste mě tady vystrašili s tím nošením nářadí v dresu...nějak mi naběhla husí kůže, při představě, že mi při pádu projde nářaďový nůž páteří :)

Vozim takovou ala carbon za par grosu z Ali. Je cela na zip. Mel jsem i plastovou na zavit ale blbe se z toho vytahujou veci a navic v tom sterchaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte o nějakých dalších hybridních pedálů než jsou tyto 2? Chtěl bych si koupit SPD, ale protože na kole jezdím občas i okolo komína, tak chci mít i klasické platformy.

 

Našel jsem tento model Shimano XT PD-T8000, ale ty odrazky to tak hrozně degradují.

Shimano-XT-PD-T8000-Clipless-Platform-Pe

 

Pak jsem našel ještě tento model Shimano PD-EH500, ale vypadá to spíše na silnici a nevím, jestli to můžu hodit na MTB a jak by to pak bylo s obuví.

shimanopdeh500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte o nějakých dalších hybridních pedálů než jsou tyto 2? Chtěl bych si koupit SPD, ale protože na kole jezdím občas i okolo komína, tak chci mít i klasické platformy.

 

Našel jsem tento model Shimano XT PD-T8000, ale ty odrazky to tak hrozně degradují.

 

 

Pak jsem našel ještě tento model Shimano PD-EH500, ale vypadá to spíše na silnici a nevím, jestli to můžu hodit na MTB a jak by to pak bylo s obuví.

 

Ty Shimano jsou na mtb a vypadají parádně. Ja koupil na Ali platformy a kufry SPD, celkem za petiklo a stačí mi to, když chci tak nacvaknu al ?placky?a jedu

CZK 145.12 28? Off | 2pcs Bicycle Pedal Aluminum Alloy Flat Platform Adapter Conversion Universal Compatible MTB Road Bike Parts Accessories New

https://s.click.aliexpress.com/e/KxlhP5dA

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty platformy s ali sem měl taky, imho nejjednodušší a nejlevnější řešení

 

A tady ty pedály... Jsou i s kuframa... US $21.89 45%OFF | ZERAY ZP-108S mtb pedal Mountain Bike Pedal Self-locking Aluminum alloy Pedal MTB Cycling SPD Bicycle Pedal Bicycle Accessories

https://s.click.aliexpress.com/e/MFxy4WU0

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco, kup Vittoria Corsa, sou luxusni, cca 1300 za kus

 

Ted koukam, ze chces bezdusovky,coz akorat nevim esli delaj

 

https://www.kolokram.cz/plaste-a-galusky-silnicni/50199-plast-vittoria-corsa-25-622-fold-anth-blk-blk-gbox.html

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...