Přejít na obsah

Longines Heritage 1935


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě tam datum neva. Je to reedice ne kopie. Tudor,Hamilton atd. taky nedělaj stejný. Jsou zákazníci Longines, který o Precistě nikdy neuslyší. Asi jsem snob, ale Longines je Longines a Precista je Precista. Až Precista  udělá Autavie .......radši nic.

Upraveno uživatelem saida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/muzi/333240-legendarni-hodinky-ceskoslovenskeho-letectva-se-dockaly-reedice.html

V tom článku je několik informací, z nichž je patrné, že autor tu je nebo minimálně to tu sleduje.

Pěkný článek.

 

Ovšem ta diskuse pod článkem je strašná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuse pod článkem je jasným důkazem toho, jak většina (ano naprostá většina) nechronomagorů pohlíží na hodinky. U ranní kávy mě to docela rozesmálo. :)

Kdyz jsem tu diskusi cetl, tak jsem si uvedomil ze dav z novinky.cz by nas vsechny za nas drahej konicek zlyncoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem ta diskuse pod článkem je strašná.

 

Diskuse pod článkem je jasným důkazem toho, jak většina (ano naprostá většina) nechronomagorů pohlíží na hodinky. U ranní kávy mě to docela rozesmálo. :)

 

Robert Skuhra dnes 08:52 :<br />Bohatě mi stačí Festiny, které mají víc funkcí, lepší vzhled a cena 1/5 oproti těmhle.........moje řeč :-))

 

Kdyz jsem tu diskusi cetl, tak jsem si uvedomil ze dav z novinky.cz by nas vsechny za nas drahej konicek zlyncoval...

 

Hodinky mi nepřísluší komentovat. Ale ta diskuse je skandální. Přečtení prvních pěti příspěvku mě naprosto vyčerpalo.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robert Skuhra dnes 08:52 :<br />Bohatě mi stačí Festiny, které mají víc funkcí, lepší vzhled a cena 1/5 oproti těmhle.........moje řeč :-))

 

F + F

hned jsem si na tebe vzpomněl   :)

V první chvíli sem dokonce myslel žes to psal ty  :D :D :D

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robert Skuhra dnes 08:52 :

Bohatě mi stačí Festiny, které mají víc funkcí, lepší vzhled a cena 1/5 oproti těmhle.........moje řeč :-))

 

F + F

hned jsem si na tebe vzpomněl   :)

V první chvíli sem dokonce myslel žes to psal ty  :D :D :D

 

Jo, rikej mi Skuhro :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky mi nepřísluší komentovat. Ale ta diskuse je skandální. Přečtení prvních pěti příspěvku mě naprosto vyčerpalo.

Většinou diskusi k článkům na  Internetovém zpravodajství nečtu, protože to považuju za žumpu, kam přispívá každý kdo má do pr...e díru, tady jsem udělal výjimku a naprosto souhlasím, ta diskuse je fakt vyčerpávající!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento model Longinů vzbuzuje poměrně dost zájmu. dnes článek na muživčesku http://www.muzivcesku.cz/ceskoslovenske-letecke-hodinky-znovu-scene

za poměrně krátkou dobu je to 3 článek k těmto hodinkám na webech co se hodinkama jinak vůbec nezabívají. Pomalu z toho začínám mít pocit jak kdyby si to Longines zaplatil.(vím je to blbost), ale nějak se toho nemohu zbavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako obvykle jsou v diskuzi různě perly, viz např:

 

"14. 04. 2014 v 09:32

Jsem sám, komu snad všechny hodinky, které mají co dočinění s Českem, připadají naprosto ?odpudivě ošklivé?;-)? Tohle je sice o fous lepší než navoněná bída značky PRIM, ale i tak mi to přijde jako úlet?kor za ty prachy. Ale proti gustu?navíc je pěkné navazovat na tradice!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento model Longinů vzbuzuje poměrně dost zájmu. dnes článek na muživčesku http://www.muzivcesku.cz/ceskoslovenske-letecke-hodinky-znovu-scene

za poměrně krátkou dobu je to 3 článek k těmto hodinkám na webech co se hodinkama jinak vůbec nezabívají. Pomalu z toho začínám mít pocit jak kdyby si to Longines zaplatil.(vím je to blbost), ale nějak se toho nemohu zbavit.

 

Spíš sem chodí muži v Česku :)

 

Jinak za mě jsou super, automat nevadí, datum super, jediné co chybí je otočná luneta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...