Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Niekto tu spominal cinsky mlyncek Timemore. Zaujalo ma to, zacal som citat a patrat, nakoniec som ho objednal. Ked dorazil tak som ostal v nemom uzase, kvalita vyhotovenia je spickova, vacsina dielov kovova ci zo zliatiny kovu. Kamene paradne, velke, ocelove. Dnes som s nim skusil mliet, pocitovo neuveritelne, rychlost oproti Hario Mini Mill Slim NIEKOLKONASOBNA. Kvalita mletia (rovnomernost) si trufam povedat ze tiez. Skusil som dzezvu, a ta kava vyzera tak precizne namleta ze asi testnem aj espresso. Len keby to niekoho zaujimalo. Odporucam, zdalo sa mi vela dat tolko penazi za cinu, teraz viem ze aj dvojnasobna cena je adekvatna. Platil som okolo 50eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tech ceskych sem tam neco nasel, ale od KV nejbliz nekde v Kokoříně a pak Liberec. O postu mi nejde, to beru z doubleshotu, to je TOP a filtr je filtr, postovny maj ted zdarma. Kazdopadne dekuji za odkaz, kdyby nekdo vedel jeste o necem co bude bliz tak bych byl vdecny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Daredevill napsal:

Hele tady snad nikde nic není. Taky hledám, taky nemám (objednávám z Balírny Praha). City roasters beru jen v nouzi nejvyšší. Za světovou cenu ne až tak světový kafe a ty dva hipsterové, škoda mluvit. 

Jj, presne tak. Cenove je to overkill, celkem v klidu je ten blondak jak posloucha metal, jinak pokud nemas plnovous a uply jeany tak sou vsichni odmereny. Pak teda jeste ten v byvaly lekarne jak tam dela manazera a je tam od zacatku, ale tam neprodavaji primarne fazole s sebou, ale ten je tam snad od zacatku jeste kdyz byli v Republice. Dal je treba v ML lazenska prazirna, s tim jsem se zkousel nekolikrat domluvit jestli by mi neuprazil neco na filtr vzdycky jsem to vyhodil protoze se to nedalo. Ale tam ma kafe vynikajici (prazi si super na espresso no).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať chutná! Taky jsem byl dnes v zasilkovně. V neděli objednáno v úterý doručeno 👍

A propo, dvě různé pražírny, v levo pražené na presso a vpravo na filtr. Na první pohled bych to viděl naopak. 😁

IMG_20200922_172352-01.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...