Přejít na obsah

Káva


Doporučené příspěvky

Nějaký doporučení na pražírnu v Praze s cenama jako Sicafe nebo Ape? Vadi mi to postovny.. A treba Doubleshot me tolik neoslovil, v porovnani se zminovanym Sicafe..

Tak to mě těch 55 kaček za PPL-ku u Sicafe nestojí za nějaký běhání. Od nějaký částky je poštovný úplně zadara, ale tam já se většinou nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli jseš spokojenej s tímto obchodem?

S kávou teprve začínám, v pondělí jsem se tam zastavil pro Kolumbijskou kávu, zítra se snad dostanu k vyzkoušení.

tak dnes dorazila nová zásilka,už se těším na ochutnávku večer

attachicon.gifmms_img-1966426786.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli jseš spokojenej s tímto obchodem?

S kávou teprve začínám, v pondělí jsem se tam zastavil pro Kolumbijskou kávu, zítra se snad dostanu k vyzkoušení.

spokojenost na 120% už asi 4 objednávka od nich a opravdu paráda.pokud něco nevíš zavolej a ochotně poradí se vším

Ta Barahona je v každé mojí objednávce,k ní beru pokaždý jinou na zkoušku

jak píše Frantík níže,opravdu pecka káva Barahona,absolutně bez chyby :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě těch 55 kaček za PPL-ku u Sicafe nestojí za nějaký běhání. Od nějaký částky je poštovný úplně zadara, ale tam já se většinou nedostanu.

Nad 1.600kč je pošta zdarma. Vždy mi ke každému kilu kávy přihodí grátis stogramovku na košt a většinou se jedná o nějakou dobrotu. Myslím, že do vánoc to má jako oficiální akci.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spokojenost na 120% už asi 4 objednávka od nich a opravdu paráda.pokud něco nevíš zavolej a ochotně poradí se vším

Ta Barahona je v každé mojí objednávce,k ní beru pokaždý jinou na zkoušku

jak píše Frantík níže,opravdu pecka káva Barahona,absolutně bez chyby :cheers:

mají to teda pěkně udělané, chvilku jsem klikal na jejich stránkách a do 5 minut jsem měl na mailu 10% slevu na nákup, no a kurýr s kafetem je už na cestě?  obchod dobrý, tak snad i to kafe bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mají to teda pěkně udělané, chvilku jsem klikal na jejich stránkách a do 5 minut jsem měl na mailu 10% slevu na nákup, no a kurýr s kafetem je už na cestě?  obchod dobrý, tak snad i to kafe bude :)

jj stránky mají pěkný,přehledný,perfektní přístup k zákazníkovi,jsem u nich spokojenej a jen víc takových firem s takovým přístupem a ochotou

pokud sis objednal Barahonu tak věř že si opravdu pochutnáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem u nich i nejake french-pressy a moka konvicky a nejake hrnky a taky perfektni!

já taky,nechal sem si poradit a doporučit a dnes sem zase mohl já doporučit mé známé která ochutnala a chce překvapit manžela k Vánocům frech pressem a Barahonou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak konečně přišel čas na pražení. Jen pro ukázku přikládám foto kopi luwak, v jakém stavu přišla. Přiznám se, že jsem byl nejdříve trochu překvapený, na druhou stranu kvituji s povděkem, že ji takto poslali, protože o původu tak není absolutně pochyb.

Ty vole, to je regulérní  :shit: , ale kávu z něj bych si dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...