Přejít na obsah

www.chronoshop.cz


African

Jak jste spokojeni s kubsonem (jako ve škole 1-5)?  

539 hlasů

  1. 1. Hlasujte:

    • 1
      500
    • 2
      29
    • 3
      8
    • 4
      2
    • 5
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jak zde již padlo, nelze se zavděčit všem. A také tu zaznělo, nic neměňte! Za to bych se moc přimlouval. ChronoShop je obchůdek specifický, který bychom jinde těžko hledali. Jeden zdejší kolega ho nazval chronokavárnou. To mi přijde vzhledem k domácké atmosféře, která tam vládne, velice trefné :D Já jsem odtamtud pokaždé odcházel s pocitem, že pro tamní personál mají hodinky duši a nejsou jen "pouhým" zbožím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tam x krat a dle meho tam maji super pristup. A pan Z je borec!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano... Pan Z "stoji a kouka" a to se vsi dustojnosti, Nebo nevim jak bych to nazval. Trochu mi ta situace pripomina sluhu ze Saturnina :) Nicmene osobne nikoho z nich neznam, ale na pristup si po nekolika osobnich navstevach nemuzu stezovat. Prave naopak, kdyz mi po nedavny reklamaci a navrhu jejiho reseni bez okolku do dvou dnu nakonec vratili penize. Po tehle zkusenosti vim, ze jsem tam urcite nebyl naposledy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, za Zdenka a jeho postoj se stavím a jsem rád, že to dělá tak, jak to dělá! Až bude Chronoshop nabízet "levnější" elektřinu, životní pojištění, nebo hrnce, budu rád, když se hned po otevření dveří začne před zákazníkem svíjet a bublat na něj nějaký bláboly. To té doby buďme rádi za to, že to je tak, jak to je. Samozřejmě je pro obě strany škoda, že jste si s Vanilkou nerozuměli. Anebo jste každej tak děsně jinej, že to ani nikdy klapnout nemohlo. Zaplaťpánbůůů, často se to nestává. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Souhlas s Cyrilem, jsem rád, že dostanu svůj prostor, svůj čas a zároveň pohotové odpovědi nevlezlého, ale připraveného personálu. Žádný pocit, že někoho otravuju a trpělivost a ochota při výběru...a ta je se mnou sakra potřeba. Navíc šikovný ručičky. Co bych asi tak chtěl víc., nic, z mojí strany naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem do mailu oznámení, že Chronoshop nově prodává hodinky Junghans. Tak jsem nelenil, projel nabídku a dnes, 19.07.2016 jsem si v Chronoshopu objednal nástěnné hodiny Junghans za 5.400,- Kč a uplatnil slevový kupon 1000,- Kč, co přišel s tou reklamou na mail. Krátce poté, co jsem dostal do mailu potvrzení o objednávce zvoní telefon, a prý, že hodiny nestojí 5.400,-Kč, ale 7980,-Kč :( , ale , že slevový kupon mohu beze všeho uplatnit. ACH JO. Objednávku jsem telefonicky tedy stornoval, doufám, že nebudu muset platit žádný penále...........  :wallbash:

 

 

Tak vše vysvětleno, vše napraveno, mám doma z chronoshopu skvělý max bill za přijatelnou cenu !! Děkuji chronoshopu i chronomagu.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpětně chci po nějaké době poděkovat pánům z Chronoshopu za rychlé a bezproblémové dodání Sinnů pro syna :rolleyes: - dlouho jsem tu nebyl a vidím, že se někomu nezdál přístup Zdeňka, já naopak oceňuji, že do Vás nikdo nehučí horem dolem, ale když se zeptáte, tak ví - hodinky vždy velmi ochotně předvede a půjčí do ruky, za mě je to naprosto v pořádku a myslím, že ten klid a čas na rozmyšlení je právě to, co dělá tenhle obchůdek tím vyjímečným...chodím tam rád. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych tímto poděkovat Kubovi a Chronoshopu za velice vstřícný a profesionální přístup k reklamaci. A opravené hodinky mi poté ještě poslali v parádním cestovním pouzdře.

 

Takto si představuji přístup k zákazníkovi - děkuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud k nám máte dnes (v sobotu 3.12.) naplánovanou cestu, prosím raději se stavte jindy. Bohužel nám díky technickým problémům nefunguje web, ani informační systém a nejsme schopni v této chvíli vyřizovat objednávky, ani prodávat v prodejně. Velmi se omlouváme za případné komplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Díky chlapi, Steiny 39ky dneska dorazili a jsou vážně perfektní, stejně jako váš servis :) 

I za ten drobný sladký prezent...který odevzdám povinně doma ženě za to že zas táhnu něco dom :)

Hodnocení na jedničku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A protože s 39kami jsem se neskamarádil na duševní rovině, jinak jsou samozřejmě super, tak je dostala drahá polovička a dneska jsem se po klasickým dilema černá vs. pepsi mohl konečně objednat želváky. Skladem, v pěkné ceně, bleskurychlé zpracování objednávky i s rychlým vyřešením NATO pásku telefonátem. Chlapi jsou prostě špička u nás a za mě je to už jen další z mnoha palců nahoru a vřelého doporučení. Když hodinky, tak od Vás (pokud je máte v nabídce ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...