Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 319
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrno. Napsal jsem si o řemeny. Všechno jsme domluvili, Zrno poslal fotky kůží, napsal ceny, termíny, já to odkýval, Zrno to ušil a dodal, já poslal peníze. Až pak si Zrno všiml, že jsem mu poslal moc, protože se v SZ překlepl při psaní ceny. Okamžitě mi dával vědět a posílal přeplatek zpátky. Ochota a férovost  par excellance!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

quest987 se mi sám ozval přes SZ a ochotně poradil s řešením mého nehodinkového problému. Opravdu hodně mi tím pomohl, takže mu chci i touto cestou poděkovat. Je vidět, že gentlemani tu ještě jsou :)    

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rytíř JaRooN:

Koupil jsem tady před pár dny Seiko 7002, které, jak jsem si našel ve vláknech, měl původně JaRooN. Říkal jsem si, že původní majitel o nich bude vědět nejvíc, tak jsem mu poslal zprávu, jak jsou na tom s vodotěsností. Odpověď přišla za chvíli.

 

Tak jsem se ještě poptal, zda by JaRooN neměl k prodeji Seiko gumu a stěžejky, protože na hodinkách, které mi přišly byla jedna do véčka - úplně ohnutá a byly na hadru. A to jsem neměl dělat :-)

 

 

Jardu malinko namíchlo, že ke mně hodinky přišly v ne úplně dokonalém stavu, a tak nabídl mi Seiko gumu za opravdu skvělou cenu - téměř poloviční, plus jsem k tomu dostal 4 stěžejky, vystěžejkovač a nový Nato strap.

 

Jardo, můj hlubokosklon. Děkuji.

 

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dle meho je jeden z rytiru tohoto fora a prikladny drzitel titulu Gentleman fora bez vyhrad clen Bohus76. Ochota, vzorna komunikace, nezistnost. Jiz dvakrat mi pomohl s malickosti typu stezejky, ale s nevidanou gracii! Radost a doporuceni udeluji bez sebemensich vyhrad a velice rad!

 

Neni jediny, dale milerad vyzvednu cleny Sphinx, KarelHb, Casiotron, Siwi, T2, Chilliluk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle meho je jeden z rytiru tohoto fora a prikladny drzitel titulu Gentleman fora bez vyhrad clen Bohus76. Ochota, vzorna komunikace, nezistnost. Jiz dvakrat mi pomohl s malickosti typu stezejky, ale s nevidanou gracii! Radost a doporuceni udeluji bez sebemensich vyhrad a velice rad!

S tím musím bezvýhradně souhlasit, takže se rád připojuju. A aspoň mi to vyřešilo dilema, jak využít příspěvek č. 2000 :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ja musim uzivatele CALV ohodnotit Gantleman fora.Vahal jsem s nakupem jeho kukacek za ne uplne zanedbatelnou castku a on mi je proste dal s tim, ze pokud me chytnou mam mu poslat penize.Toto neni bezne, proto bych na nej rad upozornil a samozrejme moc dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobnou zkusenost mam s Bandim. Jeste jsme se moc neznali, je to par let zpatky. Kupoval jsem od nej hodinky Panerai, nebyl sem si 100% jisty, zda je to ono. Prdnul mi je na ruku, rekl: "tak je par dnu nos a kdyz to bude OK, posli mi penize, kdyz ne, tak mi je vratis..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

....toto vlakno som si všimol až teraz...ja pochvalim člena,, bejduko" kupil odomna dvoje hodinky ktore som mu mal poslat na dobierku,samozrejme zhony dnešnej doby a poslal som balik bez dobierky,popravde ani by som na to neprišiel keby sa mi neozval a platbu mi previedol na učet takže dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem si všimnul tohoto vlákna. Takže dodatečně po čtyřech měsících musím ještě jednou veřejně poděkovat členovi jménem bandicoot, který nejenom, že věnoval nábytek (ve skvělém stavu) na dobrou věc, ale ještě nám pomáhal všechno vystěhovat a nakládat. A druhý den se mi ještě omlouval, že neměl čas jet s námi a stěhovat do jiného bytu. Takových dobrosrdečných a velkorysých lidí moc nepotkávám. :)

 

Poklona.  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem si, že toto vlákno použiji s určitou rozvahou a ne, jako klasické hodnotící vlákno, kde se standardně připisují reference proběhlých obchodů. Ten čas nastal právě nyní.

 

Své místo tady má za mne i člen Frostie. Velmi ochotný člověk, který bez skrupulí, rád a nezištně pomůže i mimo "hodinkové" záležitosti. Tímto ještě jednou děkuji Honzo a víc takových lidí tady :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martar 

 

Shanel jsem gumu pro brachu na jeho LHC. Martar sam nabidnul zarizeni u Bechyneho, objednal, ze svych zaplatil zalohu, poslal jakko cenne psani na brachovu adresu, ani mi nerekl postovne, jako ze pry je zanedbatelne a nema cenu ho resit. Dluzim nu kavu a dekuji mu timto pred nastoupenou jednotkou a co vic, pred rozvinutou zastavou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156

Marcel ( mlsoun1 )

 

Nikdy jsme se neviděli osobně, ale mám jeho bývalé Colty, ke kterým má z jistých důvodů citový vztah. Nyní když je prodávám a řeším co místo nich ( zmínil jsem se, že se mi líbí Nautily ) mi ihned nabídl, že mi je pošle na pomazlení...Tohle se snad na žádným jiným fóru ani nemůže stát...Sním, či bdím?!

Asi je to na tomto fóru běžné, jsem vlastně relativně nováček, ale v ten moment si člověk řekne "jooo, ještě to na tom světě není tak zlý, všichni tě nechtějí jen sedřít z kůže"

Velký palec nahoru a wooow!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

McStinger

 

Naprosto pohodovej člen, který velice ochotně poradil a nakonec i nezištně pomohl ke kouskům (které zaplatil bez jakékoliv zálohy, na peníze vůbec nespěchal), ke kterým bych se jinak dostával velice těžko. Děkuju a doufám, že se někdy setkáme osobně, abych ti to mohl vrátit aspoň třeba v naturáliích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...