Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 320
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

TOMASS

 

Nemohl jsem se zúčastnit předání hodinek Davosa RAF p. g. Bočkovi a Tomáš mi svojí nezištnou pomocí zajistil nejen autogram s věnováním,

ale ještě i zaslal na moji adresu. Vyladit detaily zabralo dost času a náklady s tím spojené uhradit nechtěl. Ještě jednou díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AndyAaron

 

Koupil za mě na Ebay hodinky od neochotného prodávající, domluvil přepravu přes oceán a všechno bez problémů a s bleskurychlou komunikací. Moc díky, bylo mi ctí!

.

rovnez se pridavam s kladnym hodnocenim Ondry. Je to proste altruista:-)) Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx

 

Já když tady vidím Davida, musím ho také jmenovat! Chtěl jsem strašně moc jedny hodinky. Byl jsem přímo poblázněn. Ale jelikož jsem si nebyl úplně jistý, zda je koupit, tak jsem si je chtěl předtím půjčit. Sphinxx mi je nezištně zapůjčil, nechal jak dlouho budu chtít, Melly se ujmul role pošťáka (také velký dík!) a já jsem následně zjistil, že mi vůbec, ale vůbec nesedí.

Takže velké díky za zapůjčení a vyléčení z jednoho snu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza440

 

Sháněl jsem hodinky, které už nejsou nové k sehnání, Honza je prodával. Bohužel jsem nebyl dost rychlý a hodinky se prodaly jinému členovi. Tak jsem to hodil za hlavu a snažil se zapomenout. Pár dnů potom se Honza ozval, že jeho hodinář ty samé nové hodinky vyprodává a prý, jestli je chci. Nebudu to natahovat, Honza mi je koupil, zabalil a poslal. 

Moc děkuji, pane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já za poslední rok měl taky několik velmi pozitivních zkušeností, tak bych rád ještě poděkoval veřejně

 

Long - už několikrát jsem s ním něco řešil a vždy vyšel maximálně vstříc

 

AndyAaron - ochotně mi nabídl pomoc s převozem hodinek z USA do Brna a k tomu ještě super pokec při předání

 

Tikal - toho bylo moc, hodinky, dýmka, ....

 

Libor_OV, Funthon95 - sami od sebe se mi ozvali s nabídkou pomoci a konzultace problému, co jsem zrovna řešil...

 

Bob - on bude vědět

 

A určitě spousta dalších

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Zcela jednoznačně  Andrew- ti starší pamatují jak zorganizoval akci na pomoc starému pánovi.

A nyní dodržel dohodu  přesto že nastaly nečekané události které mu znepříjemnily život , mohl od ní odstoupit ale neudělal to Klobouk dolů. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warann

Jen tak mi poslal navigaci, at si ji vyzkousim a kdyz se mi bude hodit, ze se pak nejak dohodneme. Sam se ozval a nabidl bez primarniho naroku na penize. Takto se chova gentleman. 

A ja mu timto srdecne dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

vietor007

 

potreboval som pomoct s prevodom penazi CR/SR a mal som napad ako to zrealizovat. Kolega mi pomohol a prisiel s este lepsim riesenim.

Dokonca cele to bolo este rychlejsie ako som ocakaval.

Thumbs UP a dakujem za pomoc.

Co napisal to platilo +1

Este raz dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jednoznačně člen xjr1.

 

S velkou ochotou a skvělým přístupem mi parádně zrestauroval troje hodinky pro prarodičích. Sám taky sehnal a objednal náhradní díly na ebay. To vše završeno velmi příjemnou cenou.

 

Ještě jednou díky i touhle cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...