Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

Ty reference byly ode mě, mám Tiger už něco málo přes rok, nasazený je prakticky neustále a nijak ho nešetřím, byl s hodinkami ve vodě, na horách, plus prakticky denně na ruce a kromě lehce drbnutého šití u spony je naprosto v pořádku. Za to drbnutí si ještě k tomu můžu sám, protože jsem na něj dal jinou sponu, která měla hranu, která doléhá k řemenu hodně ostrou a než jsem si toho všimnul, tak už bylo šití drbnuté, následně jsem hranu zapiloval a už je to v pořádku a stav řemenu je po více jak roce nezměněn.

Navíc mě je velice příjemný, skvěle se nosí a je to vlastně moje nejoblíbenější kombinace, proto je taky nasazený prakticky pořád :)

Co z toho plyne? Já bych do něj i za tu poměrně vysokou cenu šel klidně znovu a můžu s klidným svědomím říct, že lepší řemen jsem ani nikdy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za informaci. Já na něj dostal od jiného uživatele naopak vynikající reference, jako že ho má rok a známky užívání jsou na něm minimální. Já bych ho náročným podmínkám nevystavoval, tak by snad mohl vydržet dlouho. 

 

Já robbiho kupoval na dvakrát.  První jsem reklamoval, odlepila se mi vrstva kuže od gumy, tak třeba je to nějaká horší série. Jedno se těm performance řemenům musí nechat nosí se skvěle. Dokonce i PVD spona drží výborně černou:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qoyi: zrovna tahle fotka je v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Děkuju tano, chtěl jsem zachytit i ten proces přípravy kávy přes vacpot, ale z asi 20 fotek jsem vybral 1 a s tou navíc nejsem ani moc spokojenej protože zachycuje jen hořák a hodinky. Do toho je venku šero a osvětlení prostě nestačí. Už se těšim až bude venku sluníčko, to budou fotky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...