Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Jen taková epizoda z naší ulice ...v předchozím bytě jsem parkoval normálně na ulici a závistivý soused (75+) na mě volal v únoru policajty (2x), že s 4x4 parkuju na hromadě sněhu a že pod tím je určitě tráva, kterou jsem poškodil...takže jsem v únoru dostal 2 kila pokutu za parkování na městské zeleni (to že byla 70cm pod sněhem nehrálo roli)...hlásit se to musí.

 

Byl jsem rád, že jsem se odstěhoval do baráku...bohužel zde parkoval soused se dvěma bavoráky před jeho garáží (sousedíme garážemi). Soused ze začátku ulice na just parkoval před mými okny snad 3 nebo 4 měsíce a jen jsem odjel, už se tam narval...po několikerých výstupech mi vpálil, že máme dvě auta + ještě si tam parkuju svého bavoráka (x5)...tak jsem mu řekl, že bavorák je souseda a já že mám jen tu naši Toyotu (to že stojí stejně je věc druhá a asi to nevěděl). Od té doby tam už nezaparkoval, pozdraví a jde dál..

 

Některé značky prostě vadí..takže při letošním lednovém nákupu auta to opět nemohl být bavorák..a nedejbože mít Mercedes..to by mi snad parkoval před vchodovýma dveřma..

 

a teď má soused dvě nové hračky...tak se s ním pro jistotu nebaví půlka ulice...já se alespoň rád podívám na krásný kousky (veterán 911 a corvetta)

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to podobně - po cca 12 letech v Brně jsem se vrátil do rodného maloměsta. Extrem by bylo asi poškrabaný auto, ale pořád si myslím, že takový individua tu nemáme, spíš kecy v hospodě, kam beztak chodím tak jednou za měsíc.

 

Nikdy jsem v místní hospodě nebyl, ale byl bych s nima rychle hotovej - platíte mi účty? ne, tak držte hubu a šetřete si to pro manželku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akonáhle by sa mi začal niekto v krčme starať do príjmu tak ho pošlem do **** a možno mu na cestu ešte niečo priložím. :) To beriete vážne krčmové názory cudzích ľudí? Keby si môj sused kúpil niečo také ako ten tengeho tak som asi šťastím bez seba, že sa môžem na niečo také pozrieť skoro každý deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám, asi toho nechme, závistiví pitomci jsou všude a neměl jsem to vůbec vytahovat, poslat je všechny do pr... je sice fajn, ale z vlastní zkušenosti vím, že to ničemu nepomůže.

 

Za tip kromě 6 a XC70 budu rád. Klidně něco z nižší cenové - poměr cena zábava praktičnost (furt to bude muset být asi kombi nebo MPV)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude stejné, vyřešila to garáž a kamerový systém :-) , A6 je dráždila a když jsem teď koupil Fabku na lítačku do města tak se na mě dívají jako bych měl zbankrotovat :-D - ale jak píšou nahoře poslat do ... , a mít dobrou pojistku a nebo garáž ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych z těchto aut jednoznačně volil Mazdu, spolehlivý auta, dnes už s malou spotřebou, žádný vyhoněný 1 litrový motory ale většinou poctivý atmosféry.

K té Mazdě 6 a diskutované spolehlivosti motorů - údajně měli opravdu výrobní vadu na Skyactiv dieselech a končívalo to úplným zadřením motoru. I se o tom psalo na fórech a někde v časáku o tom něco málo bylo. Nicméně netýká se to benzíňáků. Kupoval jsem manželce CX-5 v 2.5 benzín atmosféře a můžu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych z těchto aut jednoznačně volil Mazdu, spolehlivý auta, dnes už s malou spotřebou, žádný vyhoněný 1 litrový motory ale většinou poctivý atmosféry.

 

Já nevím jestli bych chtěl 6tkového sedana/kombi vytáčet do 4-5 tis abych získal 210nm točivý moment ...

 

ta křivka kroutícího momentu leze docela pomalu a vrchol 210nm je podle mě na střední třídu málo ... 

 

Atmosféra ve 2.0 je na takové auto slabá a nebo to člověk musí fakt točit jak nějaký hothatch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím jestli bych chtěl 6tkového sedana/kombi vytáčet do 4-5 tis abych získal 210nm točivý moment ...

 

ta křivka kroutícího momentu leze docela pomalu a vrchol 210nm je podle mě na střední třídu málo ...

 

Atmosféra ve 2.0 je na takové auto slabá a nebo to člověk musí fakt točit jak nějaký hothatch

Co je tohle za názor? Jel jsi někdy v poslední době s dvoulitrovým benzínem? Jestli rád jezdíš, je jízda s ním velmi zábavná. A to, že si pro výkon musíš "dojít" je přece paráda . Tady nejsi jen pasažér, ale musíš být řidič. Na druhou stranu se bavíme o ostřejší jízdě. Normální cruising je v klidu na šestku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...