Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pravidelně trénuju spoustu lidí, především s krátkýma zbraněma. Za ty roky se někteří stali tak nějak už naší rodinou  :rolleyes:  A hlavně nám jde o jistotu ovládání zbraně za jakýchkoliv situací a takové to praktické střílení. A někteří jezdí na soutěže LOS a baví je to. 

 

V září pak bývá mistrovství ČR a kdo se v průběhu roku kvalifikuje, může se zúčastnit. Letos nás jelo jen pět, ale užili jsme si to...

 

post-3414-0-33819700-1569577578_thumb.jpg

 

A takhle to vypadá na videu: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu cca 3% a nejsou skladem :/ to jen tak ze slušnosti, ikdyz to nepomůže. Je to sleva co mám na alfatactical.

 

Chlapi nemáte někdo IWB pouzdro na g19, který můžete postrádat? Nejlíp co jde nosit na apendixu, ale potřebuji hlavně vyzkoušet abych nekoupil něco zbytečně. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Máte někdo osobní zkušenosti s touhle CZ (zpracování, úchop - menší ruka, ovládání a funkčnost v porovnání s konkurencí - HaK, Walther, Sig Sauer)? Jsem laik, který se občas z "něčeho" vystřelí, ale mám v úmyslu si časem něco svého pořídit a žádný velký kvér nechci :lol2:.

post-50561-0-92283400-1574194791_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Máte někdo osobní zkušenosti s touhle CZ (zpracování, úchop - menší ruka, ovládání a funkčnost v porovnání s konkurencí - HaK, Walther, Sig Sauer)? Jsem laik, který se občas z "něčeho" vystřelí, ale mám v úmyslu si časem něco svého pořídit a žádný velký kvér nechci :lol2:.

Pokud přemýšlíš o CZ P10, tak si kup Cčko. To Sko má opravdu krátký úchop a i když mám malou ruku, tak se mi s ní blbě střílelo - ta mezera mezi zásobníkem a pažbičkou mě při každém výstřelu "kousala" do ruky. Zkusil jsem P10 F, C, SC i S (s každou cca 100 ran) a nejlepší pocit jsem měl z Cčka. Pěkně se drží, mířidla jsou dostatečná, je dobrá jak na střelnici do pouzdra, tak i na skryté nošení. Osobně dávám přednost Glocku, ale kdybych si měl vybrat něco jiného, tak CZ P10 C :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(z)denny a Micey: Kluci, děkuju Vám za Vaše názory a osobní zkušenosti. V ruce jsem neměl ani P10S ani to Céčko, tak si neumím moc představit ten úchop. Dobře znám CZ 75 compact a ten mi celkem sedí. S Glockem jsem zatím nestřílel. Nechci to na žádné závody, ani to nebudu tahat pořád při sobě, ale bude to spíš taková "uloženka", kterou vytáhnu cca 4x ročně na střelnici.

 

Uvažuji i o svítilně Streamlight TLR-7 - nemáte zkušenost??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(z)denny a Micey: Kluci, děkuju Vám za Vaše názory a osobní zkušenosti. V ruce jsem neměl ani P10S ani to Céčko, tak si neumím moc představit ten úchop. Dobře znám CZ 75 compact a ten mi celkem sedí. S Glockem jsem zatím nestřílel. Nechci to na žádné závody, ani to nebudu tahat pořád při sobě, ale bude to spíš taková "uloženka", kterou vytáhnu cca 4x ročně na střelnici.

 

Uvažuji i o svítilně Streamlight TLR-7 - nemáte zkušenost??

Nejlíp uděláš, když půjdeš někam na střelnici, tam si za nepatrný peníz půjčíš pistole které se ti líbí a sám si je vyzkoušíš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...