Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tady ta je přeštětkovaná a to dle mých informací neprojde. Němce nějaké znám. Tak pokud bys mi dal návod, můžu to zkusit.

Sepíšeš s Němcem kupní smlouvu, naložíš mašinu do dodávky, on ji v Německu přihlásí a pak ji od něj s německými papíry "koupíš" zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz o tomhle mluvíme, dlouho mě hlodá myšlenka přivézt Royal Enfield po vlastní ose. Co jsem četl, tak se to nikomu za posledních cca 10 let nepodařilo přihlásit na značky. Moje úvaha logicky směřovala k tomu, přihlásit to v nějakém bananistsnu typu bulharska a pak to prehlasit do ČR. Zas ale nejsem tak naivní, abych si myslel, že jsem první, koho to napadlo, a tím pádem bych si řekl, že to asi bude i tak problém. Nemate s timhle někdo zkušenost? Cíl je v tomto případě spíš cesta, v plánu je himalayan a když už ho sem dotáhnu, tak hodit ho do popelnice mi přijde škoda. A tahat motorku z evropy na evropskych znackach zpátky do indie a pak jet zpátky, mi přijde uchylne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odpoledne se mi pod ruku dostala jedna krásná stavba od Johna Covingtona. Její cena v roce 2006 byla 42000 USD, a to v amíkově. Krása. Ale než udělám nějaké fotky, alespoň něco pro potěchu oka z dílny tohoto již neaktivního mistra.

21231596_1432499243471661_1183561848731315412_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco málo. Uznávám, že následující fotky nemohou konkurovat té sladké pseudo lolitce od J.C., ale ta mašina fakt stojí za to. Posuďte sami.

 

IMG_20200307_094909.jpgIMG_20200307_094917.jpgIMG_20200307_094926.jpg

 

 

 

 

Jo, a specifikace zde:

 

http://www.surgicalsteeds.com/tour.html

Typ Clydesdale. Nějak nejdou přímé odkazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, posez je v poho. Ten, co ji navrhoval a stavěl, je bývalý závodní jezdec. Takže staví přesně na hraně mezi wow efektem a užitností. Za mne super. Sedí se na tom podstatně líp, jak na Dirty Bitch - tím myslím tu svini s kompresorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...