Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tak to jo, to dává smysl. Já jsem kdysi pořídil řetězovej 1/2T jeřábek, úvaz přehodil přes trám. Za pár kaček a celej bajk hezky visí ve vzduchu. Stojany sice mám předek i zadek, ale na výměnu oleje v koncovým ložisku kardanu je stejně potřeba shodit kolo a koncák svěsit dolů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt je to tak poznat? Momentálně mám na Commandu nově přezuté v podstatě silniční gumy, řeším to po mnoha letech, ale co si pamatuju, vždycky jsem obouval jednou jen zadní a jednou obě. S nájezdech to vycházelo skoro na kilometr přesně. Tak si rád nechám poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wan: Hele někdo to nepozná... Já miluju (miloval jsem) komplet novou sadu, na okruh, jenou kolo ohřát a pak si je jen užíváš! Ale poznáš to i na silnici, nová kola maj správnou geometrii, hezky to padá do vinglů spolu a plynule... Já jsem mizernej pilot, po čase předek odbrzdím do trojúhelníku. Zbejvající vzorek neřeším, to není důležitý.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já budu asi ten první případ.

No jsem zvědav, jsk se to bude chovat. Rozměr 4,1" x 19" jsem nesehnal, jak jsem zjistil, tak polovina Command jezdí na Avon Roadrider, tak mám vpředu 90/90 a vzadu 100/90.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím výkonnejšia motorka tým viac je poznať vek a stav gúm . Na R1 s staršou alebo gumou ojazdenom o 1/3 je problém zrýchliť bez prešmyknuta nové gumy doslova lepia na asfalt .Vždy som na r1 menil gumy v 1/3 životnosti . Našlo sa dosť záujemcov čo ich využili na slabšom stroji a ja som dal nové . 
Raz mi v Bratislave obuli športové gumy a už pred Košicami mi začínalo z gúm liezť plátno ledva vydržali 450 km .

Tak dosť záleží aj na druhu gumy . Turistické vydržia veľa a aj ten rozdiel medzi novými a jazdenkami je menej cítiť . 

A vždy si spomeniem na staré barumky čo sme mali na jawách a MZtách tie šmýkali od nová až do konca😶 žiadnu chybu neodpustili - “železný kanál , koľajnice ,farba na priechode” ,hneď som pocítil na vlastnej koži .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...