Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Baldic napsal:

Je tam porad jeste hodne sterku? Jel jsem tam v unoru a musel jsem si davat hodne pozor. Ale taky se rad zastavuju u tohodle prejezdu 🙂

Bohužel, místy bylo štěrku víc jak na polňačce, konkrétně tady taky hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to, hoši, tak 🙂 nejvic se mi moje motorka líbí s menším sedákem (mám), bez opěrky a zadního nosiče, bez brašny na něm a na boku... A hlavně bez Plexi. Je to pak nejvíc nejhezčí motorka... Ale když ono s tím vším se prostě jezdí líp... Jsou kam dát věci, na člověka nefouká, a líp se sedí... A i s tím vším to nevypadá blbě 😉

Edit:  věci tahat na zádech v batohu už mě přešlo. Po delší době mě z toho šíleně bolí záda.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda, ze jsem chtel taky montovat tyhle vsechny "pohodlny"veci.. jezdim ale celkem dost malo, a hlavne asi zadne dalky, tak se to da vydrzet.vydrzet, ze me fouka do ksichtu a helma se snazi utrhnout me hlavu, po par kilometrech sem naklepanej jako řízek, az si nekdy rikam jestli me to za to stoji.. ale pak kdyz je po vsem, zjistim, ze na dlouhou dobu pred a po nemam silnejsi zazitek :) Ostatni rikaj, ze s vekem se tyhle preference meni, tak uvidime.

8E8F502A-E27F-4938-AAAC-E5EF9BE680E1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som uz dlho v tom “vegetacko-turistickom” mode. Len ma stve, ze ak chcem ostat pri rovnakej znacke, tak sa uz nemam kam posunut. K1600GTX  uz nieje tak pohodlna ako K1200LT a chybaju jej aj nejake vychytavky, ktore LT ma.

857FF9A8-A967-433B-B7D0-1C6FB7354E5A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...