Jump to content

Motorkáři

Recommended Posts

Chlapi nějaká alternativa místo K1200R? 
Puvodne jsem tu 1200 chtěl, furt ji chci, ale po zkoumání jaký problémy měla převodovka /vypadávající kvalty/ jsem se asi smířil, že do tohohle stroje nepůjdu /abych koupil moto a hned sháněl spolkový koš a převodovku z K1300R, dal za to 70k+ a hned se v tom vrtal, takový akce už mám asi za sebou :( /.

Rozpočet jsem chtěl do 150k, koukám na Hondu CB1000R, Kawa Z1000, MT-09 /tak se mi fakt nelíbí “budíky”/. Něco jiného? Jsem mi hlavně o spolehlivost motoru/převodovky a aspoň nějaké pohodlí (chci jezdit i dělají cesty). Jezdil jsem na 750 Banditovi /začátky/, pak nějakou dobu na 1000 V-Stromku /super ale starší/.

Ještě se pokouším smířit s cenovkou K1300R, ale kdyby byla alternativa 🤷🏿‍♂️

Typ vyloženě nevím - silniční, cestovně-sportovní nebo zase cenduro. 

Díky moc za nějakou radu, posun …

před 5 hodinami, p3k napsal:

Spolhlivost a na delší cesty: Honda CB1300SA nebo úplně nahá CB1300

To se mi CB1000 líbí víc /kulatý starý světlo asi nesnesu/. 😬

Uz koukám po něčem do 200k, co bude rozumnější než K1300R, v ohledu na rozpočet. 

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Je úplně jedno co koupíš, tu K13R máš evidentně zadřenou v mozkovně. Radši trochu přiškrábni a vem jí, spokojenost a vnitřní klid je nade vše. 

😂

uz jsem ji vyškráb, zítra se jedu podívat na Z900 s prd najezdem 😁

Z900 má ségra... Občas jsem na tom jezdil ... Jako já nevím. Já těm naháčům určitě nerozumím. To říkám otevřeně a raději dopředu... Posledních osmnáct let jezdím HD .

Ale něco tak nepohodlného jsem nikdy nejezdil. Před třemi lety jsme byli v Rakousku táta, já a sestra. Táta měl defekt a nešlo to na místě vyměnit (Indian jel poté na podvalu dom). Takže cestu zpět to bylo tak, že táta a ségra jeli na mojí motorce dom a já na té její... Jako větší očistec na motorce nepamatuju... 

Jako jede to fakt dobře. Ale sedět na tom m víc jak čtyři hodiny v kuse je za trest...

před 13 hodinami, mAra_ napsal:

Z900 má ségra... Občas jsem na tom jezdil ... Jako já nevím. Já těm naháčům určitě nerozumím. To říkám otevřeně a raději dopředu... Posledních osmnáct let jezdím HD .

Ale něco tak nepohodlného jsem nikdy nejezdil. Před třemi lety jsme byli v Rakousku táta, já a sestra. Táta měl defekt a nešlo to na místě vyměnit (Indian jel poté na podvalu dom). Takže cestu zpět to bylo tak, že táta a ségra jeli na mojí motorce dom a já na té její... Jako větší očistec na motorce nepamatuju... 

Jako jede to fakt dobře. Ale sedět na tom m víc jak čtyři hodiny v kuse je za trest...

Máro díky za zkušenost, jak říkám, vyzkousim a když budu trpět tak budu hledat dal.

Horsi co do pohodlí to snad oproti GSXR750 to snad nebude 😂

Co Ti budu povídat 😁 už je moje. Je fakt ze majitel vymenim sedlo za gelový, takže já zatím nepohodlim netrpim. 
Najeto 5.400km, 2018, pár jiných dílu, laďák SC nebo co, luxus bublá 😁

No vzal jsem ji, večer hodím fotku. 

edit: jinak teda jede jak to silene. I posez pro mě fajn /mám 184 a 88kg/

Edited by Z. Paul

Já zrovna minulý týden potkal kluka, co tlačil v dešti do kopce Babetu :-))) tak jsem ho naložil do auta, a jeli jsme ke mě pro benzín a pro olej do krovinaku ...

Docela čuměl když jsem mu říkal, že my motorkáři si musíme pomáhat.

Edited by mAra_

Priatelia, dva parádne dni vodná nádrž Vranov a okolie, všade dobrá nálada, žiadny arogantní šoféri, všade pohodoví ľudia, parádne jedlo. preto mám Vás čechov rád ....👍

před 1 hodinou, rado74 napsal:

Priatelia, dva parádne dni vodná nádrž Vranov a okolie, všade dobrá nálada, žiadny arogantní šoféri, všade pohodoví ľudia, parádne jedlo. preto mám Vás čechov rád ....👍

Na Vranově nejsou češi. Tam je Morava.