Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

??
Zmenilo nazor, tak snad to nejsou jen prazdne reci
Švýcarsko chce být solidární se Západem, který sankcemi trestá Rusko za invazi na Ukrajinu, a chce se tvrději zaměřit na aktiva jednotlivců a organizací ze sankčního seznamu Evropské unie. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?? Mna prave nasralo ked som sa docital ze Svajciari nesiahnu na bankove ucty rusov na ktorych su vydane sankcie. Mas ine spravy? Inak su to cisti hajzli, "neutralni" dementi.
Me prave rano taky, uz jsem to sem daval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukrajina má strašné problémy s kourpcí atd.. od Zelenskyho jsem moc nečekal. Ale klobouk dolů, kdyby se takhle u nás choval v historicky těžkých dobách třeba Beneš, tak naše historie vypadá jinak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Prochy68 napsal:

Zmenilo nazor, tak snad to nejsou jen prazdne reci
Švýcarsko chce být solidární se Západem, který sankcemi trestá Rusko za invazi na Ukrajinu, a chce se tvrději zaměřit na aktiva jednotlivců a organizací ze sankčního seznamu Evropské unie. 

No to čumím... ráno jsem chtěl vyhazovat hodinky. Tak snad nezůstane jen u keců...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@safiDobrá otázka. Zkrácená verze videa vypadá jako bezohledný útok ruského obrněnce na civilistu v autě (a nepochybně to tak bude prezentováno). Nezkrácená varianta působí spíš jako že za ŕízením transportéru sedí někdo poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...