Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Škrabáci z Kobliha Heute svou fotoreportáží "z průvodu rozjásanou Moskvou" nezklamali, v tuzemské 5. koloně komoušů, konspirátorů a kolaborantů dnes nemohlo zůstat oko suché :yucky: 

To jenom kdyby tu snad někdo naivní doufal že uvědomělý sovětský mužik v takhle rozpumpované atmosféře nacionalismu vyrazí veřejně demonstrovat za svržení diktátora,  nebo proti bombám které ten magor hází na hlavy jiných rusů pod záminkou jejich záchrany. Kdepak - bude dál sedět před bednou v paneláku, před děžurnou na chodbě "politicky korektně" brblat nad sankcema, po nocích z pracně nakřečkovanýho cukru ve staré pračce do PETek destilovat hovnovicu - a tiše doufat, že mu to postačí jako alternativní měna na úplatky, až on a nebo jeho potomstvo dostanou "předvolání k doplnění údajů" a nebo závaznou pozvánku na brigádu do "státního sociálního výtahu pro chudé"... :shit::shit::shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím ty fotící se puberťačky, tak si říkám, kdy rusáci rozjedou jako náhradu za Facebook nějakou sociální síť strýčka Váňi... mohlo by se to jmenovat "Váňabuk"...

I když to spíš vypadá, že brzo budou mít mladí i staří v ruských městech úplně jiné starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, martar napsal:

Když vidím ty fotící se puberťačky, tak si říkám, kdy rusáci rozjedou jako náhradu za Facebook nějakou sociální síť strýčka Váňi... mohlo by se to jmenovat "Váňabuk"...

I když to spíš vypadá, že brzo budou mít mladí i staří v ruských městech úplně jiné starosti.

Rusi maju svoju socialnu siet, hodne vyuzivanu. Vkontakte alebo tak nejak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím ty fotící se puberťačky, tak si říkám, kdy rusáci rozjedou jako náhradu za Facebook nějakou sociální síť strýčka Váňi... mohlo by se to jmenovat "Váňabuk"...
I když to spíš vypadá, že brzo budou mít mladí i staří v ruských městech úplně jiné starosti.
Tu už dávno mají a v Rusku ji využívají podstatně víc než Cukiermanovu Licoknigu- VK, V kontakte

Edit: předběhl mne Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, warann napsal:

Vašek, je poslední dekádu totálně mimo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, warann napsal:

jo, tak to sem teda sedí

já osobně si myslím, že na nich naše ekonomika z dlouhodobějšího hlediska naopak vydělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tak to sem teda sedí
já osobně si myslím, že na nich naše ekonomika z dlouhodobějšího hlediska naopak vydělá
No, vzhledem k tomu, že zatím stávajícím uprchlicím s dětmi nemá dle médií český Úřad práce k nabídnutí žádná pracovní místa, nejsem si tím zcela jist
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Muffik napsal:

jo, tak to sem teda sedí

já osobně si myslím, že na nich naše ekonomika z dlouhodobějšího hlediska naopak vydělá

Pokud dlouhodobějším myslíš staletí třeba můžeš mít pravdu  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry jestli to to už šlo, ale nestíhám to všechno číst. Nicméně ještě že zakázali vyvážet z ruska elektroniku, bo toto fakt doma nechceš:D

https://www.zive.cz/clanky/rusky-notebook-je-presne-tak-hrozny-jak-si-predstavujete/sc-3-a-215499/default.aspx?fbclid=IwAR0YmDj7nMzgBf4go1y1UOZkiJ_FoV3R0dugYnPxPfxp3focSlFfb3h8cb4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost se podobá mému HP z r 2008 :) které mimochodem furt slouží na nějaké ty míň náročné věci.

Notebooky rusáci moc neumí, zato hypersonické Kinžaly ano, bohužel. Překvapilo mne, jak moc si v tomhle Amíci (resp Západ) nechali ujet vlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, papun napsal:

Sorry jestli to to už šlo, ale nestíhám to všechno číst. Nicméně ještě že zakázali vyvážet z ruska elektroniku, bo toto fakt doma nechceš:D

https://www.zive.cz/clanky/rusky-notebook-je-presne-tak-hrozny-jak-si-predstavujete/sc-3-a-215499/default.aspx?fbclid=IwAR0YmDj7nMzgBf4go1y1UOZkiJ_FoV3R0dugYnPxPfxp3focSlFfb3h8cb4

Bylo, ale dal jsem to do humoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky







...Notebooky rusáci moc neumí, zato hypersonické Kinžaly ano, bohužel. Překvapilo mne, jak moc si v tomhle Amíci (resp Západ) nechali ujet vlak.


Rikali dneska, ze Lockheed je spousti do par mesicu v USA do seriove vyroby... a buhvi kolik jich rusak ma a v jake kvalitě... ty hypersonicke strely ne ty notebooky.. :-)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně proto potřebují Ukrajinci co nejrychleji zaplnit díry v protivzdušné obraně - protože ta rachejtle vystřelená z podvěsu na letadle sama zas tak daleko nedoletí.
A moskala musí hodně bolet cena/výkon i dostupnost (nebudou čipy=nebudou ani další střely), jinak by nasazení své bájné "vysoce přesné munice" neodkládal X týdnů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, geometr napsal:

Bylo, ale dal jsem to do humoru.

Ted uz nevim, uprimne doufam ze za poslednich deset let se situace zmenila, ale mam takovej neurcitej pocit, ze jeste pred par lety by bez ruskyho SW a HW by nejmene jeden nas operator mel vazne problemy. Mimochodem lidi v ty firme maji ted asi smulu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...