Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Americkej napsal:

Já to hodil Hilšerovi s tím, že k druhému kolu už nepůjdu. Proč? Protože mne serou všichni. Vláda Babišova i Fialova, pro mne stejný zmrdi, kteří zrazují "svý lidi" a jdou PROTI zájmu svých občanů.

Otázka je, jak moc se vláda může od právně závazných aktů EU odchýlit. Zejména když naši europoslanci hlasovali zpravidla PRO přijetí norem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Conrad napsal:

Toho bych šacoval na Hubloty

A nejen je, má velice slušnou a pěknou sbírku, zcela beze srandy.

 

A patří sem i tohle, neznám všechny detailíky, ale jestli by tohle stačilo k odstoupení tak u nás se za čtyři roky vystřídáme ve vládě snad všichni 😂 Neustála kritiku po trapném videu. Německá ministryně obrany rezignovala - iDNES.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlasování PRO přijetí norem považuji za zradu svých občanů. Ať je tam kdokoli, vždy jde s Bruselem proti svým. To je frustrující a pro mne jeden z hlavních argumentů pro vystoupení z EU. Než se ten svaz ureguluje sám až do bezvědomí. Přitom myšlenka jednotnější Evropy by byla hezká, tak jako čistší planety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, safi napsal:

Určitě má hromadu hodinek …

Má štěstí, že má pěkně tučné zápěstí. To my hubeňouři se zápěstím 16,5cm si rozhodně nemůžeme dovolit nosit co on.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, kuncák7 napsal:

A nejen je, má velice slušnou a pěknou sbírku, zcela beze srandy.

 

A patří sem i tohle, neznám všechny detailíky, ale jestli by tohle stačilo k odstoupení tak u nás se za čtyři roky vystřídáme ve vládě snad všichni 😂 Neustála kritiku po trapném videu. Německá ministryně obrany rezignovala - iDNES.cz

mám obavu, že pokud někdy budeme chtít zažít kulturu civilizovaných lidí, nezbyde než se odstéhovat. tady to nevidím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Makak je v riti. Kdyz bude jecet, jak zacal v sobotu, tak nasere tolik lidi, ze to PP nahazej i "vsichni" od neuspesnych kandidatu (vyjma Bastovejch). No a kdyz bude umirnenej, tak ty jeho koblihy podruhy nevyburcuje, a ono jich prijde vyrazne min. Ten gauner musi bejt ted vzteky nepricetnej :)

Verim, ze PP vyhraje. Nechci znovu zazit podobne pocity, jako pri sledovani vysledku souboje veprovy hlavy s panem profesorem. 

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, montemar napsal:

mám obavu, že pokud někdy budeme chtít zažít kulturu civilizovaných lidí, nezbyde než se odstéhovat. tady to nevidím 

A máš nějakej tip kam? Úplně vážně. Mě přijde, že jediná šance jak uniknout z dosahu psychoušů v politice je mezi necivilizovaný lidi někam do pralesa....Pokud se ho zrovna nerozhodne nějakej korporátní dobytek vypálit. Svobodnou, sebevědomou a civilizovanou společnost nikde moc nevidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, (Miloš) napsal:

A máš nějakej tip kam? Úplně vážně. Mě přijde, že jediná šance jak uniknout z dosahu psychoušů v politice je mezi necivilizovaný lidi někam do pralesa....Pokud se ho zrovna nerozhodne nějakej korporátní dobytek vypálit. Svobodnou, sebevědomou a civilizovanou společnost nikde moc nevidím. 

Máš li na to správnou profesi tak polární stanice je ideální 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Conrad napsal:

Máš li na to správnou profesi tak polární stanice je ideální 

V Top Gearu říkali, že dlouhodobá zima a mráz dělá z lidí psychopaty a v lidech vzbuzuje silné pocity nenávisti..... Tam se člověk ztratí jedna dvě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, (Miloš) napsal:

A máš nějakej tip kam? Úplně vážně. Mě přijde, že jediná šance jak uniknout z dosahu psychoušů v politice je mezi necivilizovaný lidi někam do pralesa....Pokud se ho zrovna nerozhodne nějakej korporátní dobytek vypálit. Svobodnou, sebevědomou a civilizovanou společnost nikde moc nevidím. 

.. nevim. aljaška, kanáry, mallorka, peru, argentina, uruguay, paraguay,tahiti.. :D 

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...