Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 13. 1. 2023 v 15:51, vraby napsal:

To mi povídej,dnes jsem to viděl i v práci.Mladý lidi a jdou volit Bábu 😞

 

Taky jsme stál s otevřenou pusou, když mi synovec, který chodí do prvního ročníku VŠ řekl, že to jdou hodit Babišovi. I naše babka ho zjebala na tři doby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kluci, dneska po sichte jdu k nam na urad vyridit si volicsky prukaz a v patek jak dorazim do Bystrice, tak to krasne stihnu odvolit.

Berte, na strankach Ceskoslovenske obce legionarske najdes v jalendari akci Legiomars. Je to ucteni pamatky generala Šnejdarka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hodil Hilšerovi s tím, že k druhému kolu už nepůjdu. Proč? Protože mne serou všichni. Vláda Babišova i Fialova, pro mne stejný zmrdi, kteří zrazují "svý lidi" a jdou PROTI zájmu svých občanů. Stejně tak Zeman nebyl MŮJ prezident, jen prezident země, ve který žiju a kterou už nechci opouštět (přestože jsem velkou část svýho produktivního života strávil ve světě a technicky by mi to nečinilo zásadní problém). Z našich finalistů nechci ani jednoho, protože ani u jednoho nevěřím, že jsou morálně silní a půjde jim jen o prospěch lidí týhle země. U obou vidím jasný prospěchářství a egocentrismus.

Ale vyměkl jsem a půjdu to tam hodit. Přestože mne serou oba, tak AB se mi navíc hnusí. Jako fakt se mi dělá fyzicky zle, když tu slovenskou* ukňouranou držku vidím. Hnusí se mi i jeho hlas, když poštěkává nesmyslná hesla tou divnou řečí, která se s češtinou překrývá jen málokdy. Hnusí se mi jeho průhledný lži bez náznaku studu, tady jsem přesvědčen, že jde o patologický jev.

Takže bez valnýho nadšení nemám jinou možnost, než to PP hodit.

 

*) Kluci slovenský prominou, jenom si myslím, že slovák by měl bejt prezidentem Slovenska, američan Ameriky atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Xenomorfus napsal:

Jo, kluci, dneska po sichte jdu k nam na urad vyridit si volicsky prukaz a v patek jak dorazim do Bystrice, tak to krasne stihnu odvolit.

Berte, na strankach Ceskoslovenske obce legionarske najdes v jalendari akci Legiomars. Je to ucteni pamatky generala Šnejdarka.

👍👍👍

 

Marku, předpokládám, že jsi mi ani na chvíli nevěřil, že nevím, co to je. Já si zkrátka potřeboval připravit půdu pro modelky a koks. V každém případě ještě jednou Tvému počínání dávám.palec hoře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Americkej napsal:

 Proč? Protože mne serou všichni.  Z našich finalistů nechci ani jednoho, protože ani u jednoho nevěřím, že jsou morálně silní a půjde jim jen o prospěch lidí týhle země. U obou vidím jasný prospěchářství a egocentrismus.

 

Takže bez valnýho nadšení nemám jinou možnost, než to PP hodit.

 

*) Kluci slovenský prominou, jenom si myslím, že slovák by měl bejt prezidentem Slovenska, američan Ameriky atd...

Přesně proč jsem nešel v prvním kole a proč půjdu teď..... 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem přesvědčen, že greendeal a celá ta likvidace Evropy kšeftařením s CO2 povolenkami není v zájmu občanů.

Ok chápu. Komplexní téma, nemůžu říct že souhlasím Nebo nesouhlasím. Myšlenka dlouhodobé udržitelnosti a nekurvení planety - souhlasím. Konkrétní provedení - nesouhlasím, respektive určitě ne se vším.

Btw, to není nic proti tobě, ale fakt by mě zajímalo, jaký procento lidí se fakt podívalo co za Greendeal je a jaký to má implikace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, ragu napsal:


Myšlenka dlouhodobé udržitelnosti a nekurvení planety - souhlasím. Konkrétní provedení - nesouhlasím, respektive určitě ne se vším.

Tesat do kamene. Jednoduché, jasné, výstižné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...