Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Chlapik mel zjevne v palici lehce nasrano. Na jednu stranu ho štvalo, ze Fico nechtel pomahat UA, reformoval k obrazu svemu STV, zrusil spec. prokuraturu a na druhy strane souznel s nejakej Rusakama, byl proti cigošům a s Kotlebou. Aspon co ted blabolila Česka TV... A jeste psal basne... tvl, muze nekdo slusny psat basne?? :-) (ok, zdd lehce parafrazuju inspektora Boušeho z čs. krimi serialu Panoptikum mesta prazskeho).

No, jsem rad, ze aspon nestrilel u nas, i kdyz par cilu bych tam videl 🙂 Pak by ale ty zbrojaky zkrouhli jeste vic. Strelba na FF bohate stacila.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, skalis napsal:

Dvoji metr OK, mafian OK. Ale nemuzeme se snizovat na jejich uroven a tim ji legitimizovat.

Nechci nic legitimizovat, je to reakce na pláč a vzdor slovenských vládních stran.... resp. jejich "nepoučení se z krizového vývoje" = historie

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcerejsi diskuse k nadchazejicim eurovolbam na ČT. Vpravo anarchista, ktery neceka, ze by byl zvolen a pokud ano, tak mandat slozi, protoze nesouzni s EU. Uprostred nekdo ze strany mimozemstanu. Vlevo politicky matador Cibulka, ktery furt opakoval, ze vsechni jsou Putinovy agenti. Pak vytahl velky křišťál na retizku a nejakou ezo knihu, s tim, ze lidi se musi naucit vnimat jemnohmotny svet, aby ty agenty vycitili a zacal s tim tocit.

Myslim, ze si pak moderator rekl o zdravotni dovolenou 🙂

IMG_20240518_123850249~2.jpg

IMG_20240519_092918838_HDR~2.jpg

IMG_20240518_123902113~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Vcerejsi diskuse k nadchazejicim eurovolbam na ČT. Vpravo anarchista, ktery neceka, ze by byl zvolen a pokud ano, tak mandat slozi, protoze nesouzni s EU. Uprostred nekdo ze strany mimozemstanu. Vlevo politicky matador Cibulka, ktery furt opakoval, ze vsechni jsou Putinovy agenti. Pak vytahl velky křišťál na retizku a nejakou ezo knihu, s tim, ze lidi se musi naucit vnimat jemnohmotny svet, aby ty agenty vycitili a zacal s tim tocit.

Myslim, ze si pak moderator rekl o zdravotni dovolenou 🙂

IMG_20240518_123850249~2.jpg

IMG_20240519_092918838_HDR~2.jpg

IMG_20240518_123902113~2.jpg

To jsem náhodou viděl taky a zprvu jsem myslel, že se jednalo o recesistický pořad...po chvilce jsem bohužel zjistil, že nejednalo!! Mazec!! Nevěřil jsem svým očím a hlavně uším...tolik sraček...nevěděl jsem, zda se mám smát, či brečet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Vcerejsi diskuse k nadchazejicim eurovolbam na ČT. Vpravo anarchista, ktery neceka, ze by byl zvolen a pokud ano, tak mandat slozi, protoze nesouzni s EU. Uprostred nekdo ze strany mimozemstanu. Vlevo politicky matador Cibulka, ktery furt opakoval, ze vsechni jsou Putinovy agenti. Pak vytahl velky křišťál na retizku a nejakou ezo knihu, s tim, ze lidi se musi naucit vnimat jemnohmotny svet, aby ty agenty vycitili a zacal s tim tocit.

Myslim, ze si pak moderator rekl o zdravotni dovolenou 🙂

IMG_20240518_123850249~2.jpg

IMG_20240519_092918838_HDR~2.jpg

IMG_20240518_123902113~2.jpg

Tak to mě totálně rozsekalo 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

Vcerejsi diskuse k nadchazejicim eurovolbam na ČT. Vpravo anarchista, ktery neceka, ze by byl zvolen a pokud ano, tak mandat slozi, protoze nesouzni s EU. Uprostred nekdo ze strany mimozemstanu. Vlevo politicky matador Cibulka, ktery furt opakoval, ze vsechni jsou Putinovy agenti. Pak vytahl velky křišťál na retizku a nejakou ezo knihu, s tim, ze lidi se musi naucit vnimat jemnohmotny svet, aby ty agenty vycitili a zacal s tim tocit.

Myslim, ze si pak moderator rekl o zdravotni dovolenou 🙂

 

Jasně, proto je třeba navýšit koncesionářské poplatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já? Žádný bych neupřednostnil. A formát hlavních zpráv ČT je podle mě hroznej. A jsou zbytečně dlouhý. Když chce člověk zprávy z televize, dá se asi kouknout na ČT 24, to jo, v průběhu dne.

Mě naprosto sere nedobrovolně platit za tuhle drahou a tragickou televizi. Mně teda přijdou tragický všechny, ale za ty ostatní nemusím platit, když nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 15. 5. 2024 v 23:04, Jiří Sedlák napsal:

Tak naším vzorem demokracie je teď prej Amerika a podle jejich vzoru je to způsob jak demokraticky vyjádřit svůj názor má politika. Stačí se podívat, kolik Americkejch prezidentů to koupilo. Když politik koná proti vůli svých voličů, tak si o to vyloženě koleduje. 

Ono by nebylo od věci zavést trest smrti za vlastizradu, velezradu apod. Takovej Milda by se do toho vešel několikrát. Pak ale musí být taky vůle toho člověka odsoudit. Trest smrti netrest smrti. Zeman už měl v tuhle chvíli sedět na doživotí. A nejen on.

Nějak jsem se v tom ztratil, můžeš uvést nějaké konkrétní případy vlastizrady nebo velezrady spáchané Milošem ? nebo je to jen takový tvůj řečnický blábol bez reálného podkladu . Rád se poučím ve výkladu práva. děkuji 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2024 v 13:06, geometr napsal:

Já? Žádný bych neupřednostnil. A formát hlavních zpráv ČT je podle mě hroznej. A jsou zbytečně dlouhý. Když chce člověk zprávy z televize, dá se asi kouknout na ČT 24, to jo, v průběhu dne.

Mě naprosto sere nedobrovolně platit za tuhle drahou a tragickou televizi. Mně teda přijdou tragický všechny, ale za ty ostatní nemusím platit, když nechci.

Amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...