Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To, ze zelena ruka s SM je taky dano pomerne velkou plochou bronzi v kontaktu s rukou. Jinak zelenou pazouzu dela i mosaz. Slozeni na to prakticky nema vliv, pac zelena med a ta je dycky hl. slozkou tehle slitin.

Roman: kdyz jsem si do ruky vzal svoje MM300m nebo Darth Vadery, mel jsem taky pocit ojebani. Ze strany Seika, ze ani takle drahe hodinky neumi udelat poradne.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman I.: z alíka mám hromadu věcí kolem kola, cyklistika mě ostatně živí, ale já třeba do práce jezdil i v zimě po tmě a v lednu a poslední věc, kterou bych chtěl řešit je nekvalitní pumpa. Když se mi zastaví hodinky, tak přijdu třeba pozdě, ale zrovna ta pumpa mě může stát klidně omrzliny nebo zdraví, takže kvalitní Lezyne to jistí 😉

@michalval díky za pochvalu, já jsem samouk samorost, takže mám zrcadlovku Nikon D3100 (nejlevnější model před 10 lety) k tomu základní setový objektiv a mezikroužky. Led osvětlení, kabelovou samospoušť nebo třeba nově i UV lampičku mám taky z alíka. Prostě naprosto lamerská a nejzákladnější výbava. Někdy přemýšlím nad opravdovým makro objektivem, který by měl podstatně lepší výsledky a pracovalo se s ním lépe, ale na to moje šmrdlání to stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=1551]
michalval[/mention] díky za pochvalu, já jsem samouk samorost, takže mám zrcadlovku Nikon D3100 (nejlevnější model před 10 lety) k tomu základní setový objektiv a mezikroužky. Led osvětlení, kabelovou samospoušť nebo třeba nově i UV lampičku mám taky z alíka. Prostě naprosto lamerská a nejzákladnější výbava. Někdy přemýšlím nad opravdovým makro objektivem, který by měl podstatně lepší výsledky a pracovalo se s ním lépe, ale na to moje šmrdlání to stačí.


No evidentne to umis kdyz to jedes bez poradneho makroobjektivu. Telo na vysledek ma asi nejmensi vliv. Taky jsem mel D3100 a taky D5100 a pred tim starickou D90. Ale kdo to neumi tak mu nepomuze ani D1. Mel jsem ale makroobjektiv Nikkor 85mm a to jde pak skoro samo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, 5etter napsal:

Abych zamluvil další výpad dalšího inkvizitora, dám sem jednu fotku. Sice na ní nejsou hodinky San Martin, ale snad mi tento lehký OT odpustíte, když prozradím, že jsem si dnes jedny objednal :)

IMG_20210527_213222.png.2079425276a5b82914d2bfe910333135.png

Seiko Tuna, gratuluji k legendárnímu kousku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, nickolas napsal:

Ja tam teda Seiko vidim jen na prvni pohled. Na ten druhy uz grc. 

To se ale pleteš. Vem si ten fajn pocit, když to vidíš na vlastní ruce. Jako nadšenec do hodinek, takřka hmatatelně, vnímáš ten historický background modelu, evoluci designu a atmosféru hloubkového potápění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...