Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

Možná to není úplně správné vlákno, ale zkusím to. Prosím, není tu někdo, kdo bydlí na Slovensku, byl by ochoten mi tam něco koupit v e-shopu a poslat do Čech? A ještě tedy ideálně vlastnící účet u Fio banky, abych snadno poslal peníze :D Obchod do Česka neposílá a v Česku už to koupit nelze, zřejmě ani v Německu. Lehké, malé, cena několik desetieur. Díky.

Neaktuální ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Nemá čirou náhodou někdo seriózní tento týden cestu z Mnichova směrem k Brnu, že by mi tam (s rozumnou provizí, o platbě ještě jednám a klidně popojedu naproti) vyzvednul tikající balíček ? Za ranec co jsou si germáni schopní říct za spedici bych tam na otočku autem dojel hned dvakrát...  :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem pravidelny jezdec Kyjov - Břeclav - Bratislava, jinak pak nepravidelne taky Kyjov - Ostrava - Wroclav nebo Kyjov - Praha a Kyjov - Trenčín - Žilina - Poprad - Košice

 

Možnost drobnych zajizdek po trase jasna.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jelikož se jedná o časoměrnou záležitost, zkusím to i tady: Byl by někdo z Ostravy (nebo vyskytující se v Ostravě) ochotný mi vyzvednout budík na Náměstí SNP (Ostrava-Zábřeh). Doprava do Prahy nespěchá, ale paní odmítá jít na poštu a trvá na osobním převzetí...

 

Jinak já občas jezdím Trasu Praha-Liberec (a dál Frýdlant a NMPS) a zpět, v průměru tak 1x měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se jedná o časoměrnou záležitost, zkusím to i tady: Byl by někdo z Ostravy (nebo vyskytující se v Ostravě) ochotný mi vyzvednout budík na Náměstí SNP (Ostrava-Zábřeh). Doprava do Prahy nespěchá, ale paní odmítá jít na poštu a trvá na osobním převzetí...

 

Jinak já občas jezdím Trasu Praha-Liberec (a dál Frýdlant a NMPS) a zpět, v průměru tak 1x měsíčně.

Vyzvednu - vyskytuju se cca 500m od onoho náměstí.

 

Další dopravu zajistíme poté - buď nějaký kurýr/pošta, popř. vymyslíme něco jiného.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...