Jump to content

Chronopošta


Maxel

Recommended Posts

Při mém posledním dotazu přes status tam v odpovědích měl někdo celkem fajn nápad a to založit vlákno, které by sdružovalo prosby o logistickou pomoc - jak v rámci ČR, tak výzvy překračující naše státní hranice.

 

Často není žádoucí, bylo by složité nebo prostě jen panuje obava z využití klasických přepravních společností, a jelikož hodně z nás cestuje - ať už pravidelně či nárazové - po celé matičce vlasti (i za její hranice), proč si nevypomoci ? sdružuje nás stejná vášeň, tak toho pojďme využít.

 

Tudíž pokud to není v rozporu s pravidly, dobrými mravy a/nebo směřováním fóra pod Bertovou taktovkou, budiž toto místem dotazů s hlavním předmětem odkud a kam. Zbytek si zúčastněné strany již doladí v rámci soukromé komunikace.

 

V tuto chvíli nic nikam odklonit nepotřebuju, spíš bych potřeboval, kdyby někdo odklonil pár (desítek) mega mým směrem, a tak jen prostě vykopávám (imo) dobrou myšlenku. Fajn sobotu!

Edited by Maxel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrý nápad a určitě se to ujme. V praxi se stávají šťastné náhody jako třeba letos ze začátku roku, když jeden člen fóra potřeboval převézt hodinky z našeho Vidlákova do Prahy. Odesílatel bydlel shodou okolností 5 minut od mé chatrče a příjemce vypadal v Praze velice spokojeně.... Neznal jsem odesílatele ani příjemce a měl jsem takový užitečný pocit :-)

Link to comment
Share on other sites

Dobrej nápad Maxeli, díky!

 

V úterý po obědě jedu z Letňan na Svitavsko, ve čtvrtek se otáčím v Praze a hned zase zpět, a pak se vracím do Prahy v neděli.

Takže ideální pro někoho na Svitavsku, kdo si hodinkama z Prahy není jistý - na pár dní vyzkoušet a v případě, že jiskra nepřeskočí, je zase může poslat zpátky :-)

Link to comment
Share on other sites

Měl bych nápad, ale netuším, zda je to technicky možné:

Chtělo by to takový jako jízdní řád, který by mohl mít podobu takovou, že v záhlaví každé stránky tohoto vlákna (jako je třeba hlasování) by bylo vidět kdo a kam pravidelně jezdí, případně kdo a kdy kam jednorázově pojedede.

Link to comment
Share on other sites

Asi se to nedá udělat jinak, než že sem prostě psát nabídky a kdo bude nějaký převoz potřebovat, mrkne nejdřív sem (a zadá město do vyhledávání), než to napíše na "nástěnku". Psát sem poptávku asi nebude tak efektivní - moc lidí si to nepřečte...

Link to comment
Share on other sites

Někteří, co jsou ochotni dělat na svých trasách pošťáky, cestují určitě celkem pravidelně. A především ti by mohli být vidět pro rychlou a pohodlnou orientaci v opakujícím se záhlaví každé stránky. Ještě teda nevím, jak je tohle vidět v Tapatalku (myslím to záhlaví třeba hlasování), už jej dost dlouho nepoužívám.

Edited by geometr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...