Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Jednou to prostě přijde a všechno je pryč jako když mávne proutkem, takže děkujeme Ti Korinko že jsi tu s námi byla těch dlouhým 16,5 let, ale už se na to nedalo koukat a museli jsme zubatej trochu pomoc, protože se asi někde zapomněla, strašný pocit, ale muselo to být.

 

Měla jsi krásný a dlouhý spokojený život, nikdy nezapomeneme.

post-55640-0-57750600-1508400079_thumb.png

Upraveno uživatelem Sweden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva roky sa mi nedarilo dostat Rastyho (cuvac) do budy, prespaval kade tade po zahrade, pod stromami, alebo len tak na trave, proste kde si lahol tam si lahol, dazd-nedazd, sneh-nesneh. Vsetko mozne som do tej budy daval, vselijake deky, rohoze, sympatex, slamu,... a nic. No ale nevzdal som sa a objednal som minuly tyzden drevnu vlnu. Moc sanci som tomu nedaval, ale dal som to tam a cuduj sa svete, rano bola vlna prelezana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva roky sa mi nedarilo dostat Rastyho (cuvac) do budy, prespaval kade tade po zahrade, pod stromami, alebo len tak na trave, proste kde si lahol tam si lahol, dazd-nedazd, sneh-nesneh. Vsetko mozne som do tej budy daval, vselijake deky, rohoze, sympatex, slamu,... a nic. No ale nevzdal som sa a objednal som minuly tyzden drevnu vlnu. Moc sanci som tomu nedaval, ale dal som to tam a cuduj sa svete, rano bola vlna prelezana.

Dřevitá vlna je pecka, používáme ji už léta a oproti slámě nemáme čuvače žlutého, vymizel zánět očí a uší z toho prachu a navíc jim asi voní, vždy když jí dám do boudy čistou dávku, tak v ní půl hodiny plave a vyloženě si to užívá, ale pak na jaře ten bordel...je to prostě všude vytahané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si vem, jak náročné je fotit JRT, jde to vlastně jen když spí, jinak mám většinou pouze krajinu a pes nikde :D

Částečně se těším na tento pátek, to s ním jdu na čištění zubů ultrazvukem, které se dělá v narkóze, takže bude chvíli hodnej...jestli ho teda dokážou uspat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...