Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Roman I. napsal:

37,9 . Chtěl bych vidět kohokoli z Vas, když jde o život. A ta pohádka je taky pěkný šlendrián. Všechno se proti mě spiklo

Však to, boj o život človeka občas privedie na zvláštne myšlienky. My sme svojho času boli v zime robiť inštaláciu na nevykúrenej chalupe, kam sme prišli večer a prespávali sme tam. Ľadová posteľ, navlhnuté studené paplóny. Na stene visel obraz tučnej holej ženy. Asi hodinu sme sa hádali, kto by pri nej spal, keby bola s nami.

 

P.S. pre rozmýšľavé typy. Nie, kolega by ma so svojou postavou nebol zahrial vôbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=1551]Roman I.[/mention] doufam, ze to das, kamo!
Tenhle tyden jsi mi nahnal strach uz jako druhy. Ale [mention=6759]KFL[/mention] mel jen 37,1.
To je fakt peklo, tohle

37,5!!!

Ale trvalo to realne jen 2 dny, uz jsem v poho a jen dokaslavam. Ovsem drama to bylo kazdopadne.

Vsem lazarum brzky uzdraveni .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja takhle umiral před dvěma týdny, před pěti dny jsem byl už úplně zdravej a víte co? Chytnul jsem to znova! A je to ješté mnohem horší. Z dávivýho kašle už mě bolí bŕišní svaly a bránice, nos střídavě zabetonovanej a jako hydrant, v plicích to chrčí a žbluňká, flušu tmavohnědě, hlava bolí jako svině a rozbolely mě tři zuby.

Jsem kurňa myslel, že člověk získá aspoň krátkodobou imunitu, a prd. Zřejmě děti nosí ze školy různý "modely" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, budem si pomerovat pindoury?

Pulka listopadu covid, pak dva tydny ok, pak tyden desna rymicka, pak tyden ok a vcera jsem se rozkaslal, ale hodne hnusne. Kua uz me to nebavi. Pritom furt jim preventivne vitaminy, chodim ven na prochazky se psama, obcas vybehnu. A stejne me to zase skolilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pindíka největšího ! 🤣

Vloni 2x lehký Covid ... někdy květen a pak říjen, poté jsem se v lednu pod tlakem okolí naočkoval, abych mohl s kamarádama cyklistama jet v dubnu na tradiční Mallorcu. Od půlky února jsem byl totálně na hromadě, uzliny oteklé tak, že jsem nemohl ani hýbat rukama. Únava taková, že jsem nemohl na jeden zátah vyjít do třetího podlaží. Finále bylo o prázdninách, zrušili jsme cestu k moři a ležel jsem týden na imunologii.

Teď už je to celkem ok, chodím na procházky a na poslední kontrole začátkem prosince mi ošetřující lékařka řekla, ať si další podobné pokusy se zabít rozmyslím ... asi tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady tak čtu, tak jsem s tím mým nedávným zápalem plic byl nakonec ze všech nejlépe 😅 Zajímavé že mi plicní řekl, že jsem opravdu Covid asi nikdy neměl, protože bych byl jeho první pacient který by z toho takhle rychle vybruslil. Každopádně jsem se hodně ponaučil a tentokrát mi to dalo tak za uši ten týden že po každém trochu extrémnějším zacházení s mým tělem jdu hned na kontrolu k plicnímu, už jsme domluveni.... No ale abych se zařadil aspoň trochu do klubu, před lety jsem měl úraz pr. ramene, občas bolí, no a nedávno jsem jako správný džentlman chtěl otevřít manželce dveře od hotelu, oni byli zamknutý, rána z ramene a natrhnul jsem si nějáké vazivo. Už 14 dní nedám ruku nad hlavu. Tak já každý týden vysím s klukem na lezecké stěně, dělám všelijaké chujoviny a pak se zraním u otevírání dveří 😂

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

Jak to tady tak čtu, tak jsem s tím mým nedávným zápalem plic byl nakonec ze všech nejlépe 😅 Zajímavé že mi plicní řekl, že jsem opravdu Covid asi nikdy neměl, protože bych byl jeho první pacient který by z toho takhle rychle vybruslil. Každopádně jsem se hodně ponaučil a tentokrát mi to dalo tak za uši twn týden že po každém trochu extrémnějším zacházení s mým tělem jdu hned na kontrolu k plicnímu, už jsme domluveni.... No ale abych se zařadil aspoň trochu do klubu, před lety jsem měl úraz pr. ramene, občas bolí, no a nedávno jsem jako správný džentlman chtěl otevřít manželce dveře od hotelu, oni byli zamknutý, rána z ramene a natrhnul jsem si nějáké vazivo. Už 14 dní nedám ruku nad hlavu. Tak já každý týden vysím s klukem na lezecké stěně, dělám všelijaké chujoviny a pak se zraním u otevírání dveří 😂

Už jsem ti to psal- už nejsi nejmladší a na otvírání dveří jsi se správně neprotáhl a nerozcvičil, tak trp :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...