Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 27. 6. 2024 v 18:46, pavo_ napsal:

Dnes jen krátká vyjížďka otestovat novej bajk než začlo pršet 🙂 (Epica jsem vždy chtěl a za tu cenu v DE jsem ho prostě koupit musel 😃)

 

78357B67-DC01-46E0-A8E9-7102E1C72710.jpeg

IMG_5804.jpeg

Krásné, nové, bílé, paráda! To je expert 2023? Za kolik ho v cizině prodávali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...konečně pořádné pozadí 🙂

IMG_5440.jpeg

Po několika sezónách přemýšlení a laborování jsem pořídil CO2 pumpu, zaměřil jsem se na minimalismus, tak snad bude v pohodě a doufám, že ji nevyužiju 🙂 Vozíte někdo stejnou?

image.png.927c82beeeed2b4fb97967d0ffc302ba.png

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jumbo napsal:

Krásné, nové, bílé, paráda! To je expert 2023? Za kolik ho v cizině prodávali?

díky, ano je to expert 2023 a cena 4tis €. Je to moje první celopéro(jen jsem měl epica v rámci test centra před pár lety půjčeného na víkend) a jsem nadšen 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

...konečně pořádné pozadí 🙂

IMG_5440.jpeg

Po několika sezónách přemýšlení a laborování jsem pořídil CO2 pumpu, zaměřil jsem se na minimalismus, tak snad bude v pohodě a doufám, že ji nevyužiju 🙂 Vozíte někdo stejnou?

image.png.927c82beeeed2b4fb97967d0ffc302ba.png

Mám podobnou od Lezyne a krom toho, jedné flašky, mobilu Garmina už ani nic jiného nevozim. Na biku občas multi klíč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, runner napsal:

Mám podobnou od Lezyne a krom toho, jedné flašky, mobilu Garmina už ani nic jiného nevozim. Na biku občas multi klíč.

Já se snažím narvat vše do malé podsedlové brašny viz foto, zatím se daří a mám tam asi vše. Mobil, bohužel, je odkázán do zadní kapsy, ale to je placka, takže při případném pádu by to snad nemělo takové destruktivní účinky jako pád na pumpičku. Jednou se mi podařilo spadnout na MTB, prakticky nulové rychlosti, na bok na pumpičku a cítil jsem to asi dva týdny. 

@Duke650 By nám mohl připomenout, co přináší vození pumpičky na zádech.🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, M.K. napsal:

Je doma. A není špatná, jen líp nastavit a zvyknout si...IMG_20240702_161041_152.thumb.jpg.211435f1ee3d89742af6e531f1e0522e.jpg

Pěkná barva. Mě sedla hned jak ulitá, jen jí mám dotaženou skoro na max - hlava 60cm. Jel jsem si zkusit i M ale to nešlo - opravdu max 59 cm a byla mi malá. Co se mi nejvíc líbí tak že fakt dobře větrá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Já se snažím narvat vše do malé podsedlové brašny viz foto, zatím se daří a mám tam asi vše. Mobil, bohužel, je odkázán do zadní kapsy, ale to je placka, takže při případném pádu by to snad nemělo takové destruktivní účinky jako pád na pumpičku. Jednou se mi podařilo spadnout na MTB, prakticky nulové rychlosti, na bok na pumpičku a cítil jsem to asi dva týdny. 

@Duke650 By nám mohl připomenout, co přináší vození pumpičky na zádech.🍻

...ja na triatlonovu casovku nosim vsetko....tenučku dušu od Tubolito, bombičku, multikluč proste na dlhych pretekoch ako aj pri treningu musim byt nachystany na vsetko...

Na cestaku iba multikluc a bombicku. Jazdim galusky a tak by mi pakne a nahradna dusa boli na nic...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Já se snažím narvat vše do malé podsedlové brašny viz foto, zatím se daří a mám tam asi vše. Mobil, bohužel, je odkázán do zadní kapsy, ale to je placka, takže při případném pádu by to snad nemělo takové destruktivní účinky jako pád na pumpičku. Jednou se mi podařilo spadnout na MTB, prakticky nulové rychlosti, na bok na pumpičku a cítil jsem to asi dva týdny. 

@Duke650 By nám mohl připomenout, co přináší vození pumpičky na zádech.🍻

Známý se takhle vysekal s velkým svazkem klíčů v prostřední kapsičce na zádech a dlouho si s tím poležel ve špitále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exBURN napsal:

Pěkná barva. Mě sedla hned jak ulitá, jen jí mám dotaženou skoro na max - hlava 60cm. Jel jsem si zkusit i M ale to nešlo - opravdu max 59 cm a byla mi malá. Co se mi nejvíc líbí tak že fakt dobře větrá :)

Pro mě je M ideální a barvu bych jinou ani nebral 😀 Větrání je fajn, na to jak robustním dojmem ta helma působí. Přijde mi zvláštní, že vyztužení není v celým rozsahu, takže vzadu je hlava v kontaktu s plastem a Mipsem, ale nepohodlný to není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybírám po delší době bike. Chci něco relativě svižného. Silnici mám treka a pořád solidní nájezd, a na biku moc závodů už neplánuji (respektive asi žádný) ale pořád mě to baví, když to jede do kopce. Většina nájezdu bude stejně kolem Prahy (Prokopák, Trója atd... ale umím si tam najít celkem terén) + občas nějaký trail, tady upřímně krom pár věcí mě to extra nebaví, najdu si většinou hezčí techniku bokem a je tam přelidněno a furt mi tam někdo překáží :) Svatý Petr mě bavil i ten DH i trail, tam je to fakt technika.

A teď zvažuji co za zdvihy a typ kola. V minulosti jsem jezdil XC cannondale a předtím Trek, vše hardtail.

Teď koukám na tohle: https://www.canyon.com/cs-cz/horska-kola/cross-country-kola/lux/cf/lux-world-cup-cf-8/3441.html?dwvar_3441_pv_rahmenfarbe=M115_P04

Za mě na tomhle kole sjedu všechno a kdybych chtěl jezdit vyloženě DH trať tak si kolo půjčím. Nějaké jiné návrhy? 

Závodil jsem příležitostně XC a hlavně Xterra atd... dnes jezdím převážně silnici (Trek Madone), ale bike mi teď chybí si říkám.... kolo chci na x let a jen pro radost, ale zase nějaké watty asi pořád v nohách mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro doplnění, krom brzd se mi to líbí tak nějak celkově. Vlastně dotaz je, jestli nejít do trochu větších zdvihů a případně jak to tady někteří projíždí, tak tip na dobré kolo. Nevadí mi případně ani růžová barva, stejně si to asi nechám pomalovat od kamarádů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kloubik podle mě jsou Jihočeský silničky značně nedoceněný. V drtivé většině je super povrch, malý provoz a krásná krajina kolem. Já to tady prostě miluju. Škoda, že většinou musím spíš makat na chalupě.

Přemýšlím ale, že si zítra vezmu volno a dojedu si na Libín. Mám ho v merku už hodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, chuckie2 napsal:

Vybírám po delší době bike. Chci něco relativě svižného. Silnici mám treka

Podívej se znova na Treka, v pondělí jsem bral synovi Trek Marlin 7 a měli tam vystavenýho fulla a byl ze 179 na 97

Víc klidně SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...