Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, parnistroj napsal:

Ten je hodne hustej, respekt :)))

 

před 5 hodinami, financ napsal:

drsnější

 

 

ca8d527a-bea1-4c52-8884-214b235ad4d9.jpg

Paní která se o mě jako malého starala takhle bohužel dopadla našli ji po asi třech dnech když si nepřebírala obědy které ji vozily ,nedovolila se pomoci.... Velmi vzdělaná a destignovaná dáma to byla ,cest její památce..... Pro někoho to sranda moc není,přejí vám at vás nebo vaše blízké to nepotká ,musel jsem...toto je pubertalní a cynické ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, beerlao napsal:

 

Paní která se o mě jako malého starala takhle bohužel dopadla našli ji po asi třech dnech když si nepřebírala obědy které ji vozily ,nedovolila se pomoci.... Velmi vzdělaná a destignovaná dáma to byla ,cest její památce..... Pro někoho to sranda moc není,přejí vám at vás nebo vaše blízké to nepotká ,musel jsem...toto je pubertalní a cynické ...

Neni to pubertalni a cynicke. Rika se tomu cerny humor a neni to zamereny na zadnou konkretni osobu. V podstate to vychazi ze vzdoru: vim, ze se smrtkou nic nezmuzu, ale aspon se tomu vysmeju. Ale neni to pro kazdeho, wtz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, beerlao napsal:

 

Paní která se o mě jako malého starala takhle bohužel dopadla našli ji po asi třech dnech když si nepřebírala obědy které ji vozily ,nedovolila se pomoci.... Velmi vzdělaná a destignovaná dáma to byla ,cest její památce..... Pro někoho to sranda moc není,přejí vám at vás nebo vaše blízké to nepotká ,musel jsem...toto je pubertalní a cynické ...

Musíš chodit diskutovat jinam no. Tady nikdo tu Tvoji paní neznal a navíc je to tady samý debil a blbeček 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, beerlao napsal:

 

Paní která se o mě jako malého starala takhle bohužel dopadla našli ji po asi třech dnech když si nepřebírala obědy které ji vozily ,nedovolila se pomoci.... Velmi vzdělaná a destignovaná dáma to byla ,cest její památce..... Pro někoho to sranda moc není,přejí vám at vás nebo vaše blízké to nepotká ,musel jsem...toto je pubertalní a cynické ...

Tohle vlákno se jmenuje humor, až se to bude jmenovat kdo jak umřel, budu to brát vážně. Sorry

A ať nejsem mimo téma, jeden aktuální

bf8720d1-ae21-4782-8305-e7b0280843cc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...