Přejít na obsah

očkování COVID 19


očkování COVID 19  

352 hlasů

  1. 1. Asi nejsem sám kdo nyní řeší tuto otázku a proto by mě zajímal váš názor.

    • ano
      239
    • ne
      65
    • ještě nejsem rozhodnutý
      48

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Včera druhá dávka a bolí mě jen ruka. Trochu to přičítám tomu, že jsem byl včera ještě cvičit a pak tahal balíky vody do 9 patra, když nešel výtah. Snad to k něčemu bude. 

Ja to nechapem,ze skoleny zdravotnicky personal sa neunuva upozornit na absenciu akehokolvek nevyhnutneho pohybu min.12 hod.po ockovani😶

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ewolucionar napsal:

Ja to nechapem,ze skoleny zdravotnicky personal sa neunuva upozornit na absenciu akehokolvek nevyhnutneho pohybu min.12 hod.po ockovani😶

To uvedl. Nicméně vodu za mě nikdo nevytahá a posilovna z mé strany byla spíš taková pozerská poza :-))), očistit činky a tak. Regulerrním cvičením bych to určitě nenazval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První Pfizer jen mírná bolest v místě vpichu, jinak vůbec nic. Druhý Pfizer totéž plus druhý ten ráno taková mírná únava, ale nic co by mi zabránilo vstát. Kolem poledne už 37,4 a jak vyždímanej, takže jsem vzdal práci a lehnul. Večer už teplota normální a další den ok. Tak jak psal kolega přede mnou, teď hlavně aby to k něčemu bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ewolucionar napsal:

Ja to nechapem,ze skoleny zdravotnicky personal sa neunuva upozornit na absenciu akehokolvek nevyhnutneho pohybu min.12 hod.po ockovani😶

Mně u první dávky neřekli nic, u druhé paní povídala, abych se 1-2 dny šetřil a dodržoval pitný režim, takže jsem dal večer zlehka 4 piva...místo tradičních pátečních 8.

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, kuncák7 napsal:

Včera druhá dávka a bolí mě jen ruka. Trochu to přičítám tomu, že jsem byl včera ještě cvičit a pak tahal balíky vody do 9 patra, když nešel výtah. Snad to k něčemu bude. 

Tak dnes už vše ok. A přidávám se k řadě přání s tím, že doufám, že to k něčemu bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí být na ocko.uzis.cz každý vydaný certifikát o očkování? Máma byla očkovaná u obvoďáka, nějakej certifikát dostala na papíře (ještě jsem ho fyzicky neviděl). Na ocko.uzis.cz se s kombinaci jejího r.č. a čísla občanky neprihlasim. Je možný, že to tam obvoďák nedal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Paw napsal:

Musí být na ocko.uzis.cz každý vydaný certifikát o očkování? Máma byla očkovaná u obvoďáka, nějakej certifikát dostala na papíře (ještě jsem ho fyzicky neviděl). Na ocko.uzis.cz se s kombinaci jejího r.č. a čísla občanky neprihlasim. Je možný, že to tam obvoďák nedal?

Možný je všechno, ale toto je malo pravděpodobné. Zkusit opakovaně. Jinak od včera funguje appka Tečka a tam jde naskenovat QR kód z certifikátu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, mtruelle napsal:

Možný je všechno, ale toto je malo pravděpodobné. Zkusit opakovaně. Jinak od včera funguje appka Tečka a tam jde naskenovat QR kód z certifikátu. 

Nemáš na tu apku odkaz? Nemůžu ji najít. Jsem fakt marnej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Prochy68 napsal:
před 6 minutami, kuncák7 napsal:
Nemáš na tu apku odkaz? Nemůžu ji najít. Jsem fakt marnej 

Vcera byla jen na apple, dnes mela byt i na android ale dopoledne jeste nebyla

Včera jsem ji stahoval pro android z playstore. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdyby Applisti chtěli využít potenciál svého telefonu a ne nějakou tečku, na stránce getcovidpass.eu jde velmi jednoduše převést certifikát do apple Wallet, stačí na to PDF nebo i jpg. Výhodou je, ze je ve walletu i na hodinkách, respektive hodinky zobrazí qr kód, který jde bez problému přečíst, třeba aplikaci čTečka 😁.  Tím pádem nemusi mít člověk ani telefon a prokáže se orgánu při kontrole. Jako stačí i PDF uložené v mobilu, ale tohle je takové cool řešení 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v 9 ráno druhá dávka Pfizeru. Ruka začala bolet cca po 4 hodinách - víc než u prvního vpichu, ale žádný drama. Dneska ráno jsem vstal mírně unavenej (pocitově jako lehká kocovina). Ruka bolí už míň. Tak uvidíme. Potřebuju jít běhat, ale počkám aspoň do neděle.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...