Přejít na obsah

R.I.P.


Doporučené příspěvky

Abych to upřesnil, nepletu, ale napsal jsem to blbě, takže to dělá ten dojem. U Olivie šlo o Grease, jasná zpráva, alespoň  u mě, ale mě to v podstatě splývalo, přece jen to celé byla skutečně horečka sobotní noci. Měl jsem podobný příběh a podobnost s Olivií čistě náhodná...

No nic, takže R.I.P. a díky. :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ve věku 89 let ve čtvrtek zemřel francouzský výtvarník - zejména kreslíř a karikaturista Jean-Jacques Sempé. Proslavily ho zejména ilustrace dobrodružství Malého Mikuláše a humorné kresby pro tisk.

Velká škoda...

profimedia-048145293_220811-223431_cen.jpg.31ff42fba978919afbbc3ed9d55b03c4.jpg

zdroj:https://www.irozhlas.cz/kultura/vytvarne-umeni/jean-jacques-sempe-zemrel_2208112236_cen

sempe.jpg.b5238a78655bc06e15f3102bea764ea5.jpg

zdroj:https://www.dw.com/en/creator-of-happy-worlds-cartoonist-jean-jacques-sempé-turns-85/a-40135175

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr Pačes. Začal na větroních, pak létal jako stíhací pilot na MIG-21. Později pilot ÚCL na L-410 a od roku 2005 létal u Smartwings jako kapitán Boeingu 737, také instruktor a examinátor. Létal i na An-2 a dalších historických strojích. Jeden ze 3 pilotů Hurricanu...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-video-posledni-okamziky-pilota-jak-to-vypadalo-pred-padem-letadla-v-chebu-211605

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 12 hodinami, cema napsal:

Strašná zpráva....dneska tam jedu a upřímně horší začátek festivalu jsme si nemohli představit 😢 Toho místního zmrda co je sejmul nebudu ani rozebírat, se mi vaří krev v žílách. Náš stát si prostě nedokáže poradit s extrémně nebezpečnými lidmi a vždycky se čeká na to nejhorší až se stane....je mi z toho zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JR_2010 napsal:

Nezlob se, je to samozřejmě tragédie, ale tak ten dovětek týkající se státu je strašná hovadina.

Člověk co je srazil, již zavinil jednou smrt chodce pod vlivem alkoholu, starší paní žíjící ve vedlejší vesnici - podmínka. Několikrát za sebou chycen v autě pod vlivem omamných látek bez řidíčáku - nic. Minulý týden projel vožralej jak kanec pánovi plotem do zahrady, zavolaná policie ČR - nic. Celá vesnice z něj měla strach a upozorňovala co měsíc policii jak moc je nebezpečný, ta už ani nejezdila. Takže proč myslíš že hovadina, ale to je jedno, ani nemusíš odpovídat....samozřejmě klukům život nic nevrátí a můžeme tady fňukat jak chceme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Pepino777 napsal:

A myslíš, že někdo takový nesedne zavolant znovu jen kvůli tomu, že mu vezmou plastovou kartičku ze šrajtofle?

A proto musí zakročit stát, když mi mu ty vidle do zad bodnout nemůžeme a dát mu aspoň deset let... vždyť to je vždycky jenom otázka času....ale nic, radši opravdu nic ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu jedno, když takovýhle kryply (a je jedno jestli smažka nebo počestný občan co “omylem” ztratil řidičák na pár měsíců), chytnou, jak přesto řídí, tak jim neseberou na místě auto a nesešrotujou/neprodaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Co bych na to měl napsat, já netvrdím, že je tady všechno v pořádku, jen nesouhlasím s tím, že je to vina státu. Když se něco takovýho stane, tak všichni chtějí vidět popravu, ale ten systém není nastavený tak, aby se každá taková kauza posuzovala individuálně, tedy trochu je, ale v rámci jakýchsi mantinelů, a čím víc bude na každou věc detailnější norma, tím míň se dá improvizovat a upozaďuje se právě ta volná rozhodovací pravomoc soudu. To, že týpek takhle existuje, to je spíš selhání konkrétních lidí v konkrétních orgánech, za to nemůže stát jako instituce, ale jen její výkonná složka na určitém stupni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, JR_2010 napsal:

Co bych na to měl napsat, já netvrdím, že je tady všechno v pořádku, jen nesouhlasím s tím, že je to vina státu. Když se něco takovýho stane, tak všichni chtějí vidět popravu, ale ten systém není nastavený tak, aby se každá taková kauza posuzovala individuálně, tedy trochu je, ale v rámci jakýchsi mantinelů, a čím víc bude na každou věc detailnější norma, tím míň se dá improvizovat a upozaďuje se právě ta volná rozhodovací pravomoc soudu. To, že týpek takhle existuje, to je spíš selhání konkrétních lidí v konkrétních orgánech, za to nemůže stát jako instituce, ale jen její výkonná složka na určitém stupni.

V našem malém městečku jezdí další minimálně tři takový, kde se pouze čeká na megaprůser, takže se očividně neshodneme. V pohodě, přeji krásný víkend bez toho aby jsi na nějakého takového natrefil 😏 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...