Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 908
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, African napsal:

Děkuji za odpověď, tak pak jedině zapátrat po Swatch boutique, ale na stránkách letiště není...dají se koupit někde on-line? 

Bohužel ne... A pravděpodobně asi ještě dost dlouho nepůjdou. V butikách zatím vypadají dodávky dost nahodile, pokud vůbec nějak, takže leda, že člověk v městě s butikem bydlí, projíždí, nebo má známého, jinak to zatím nemá smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, dabelM napsal:

Já bych to @African schválil, proč ne 🤔

Seika v automatu anebo titanový Citizeny budou fajn, ale tady díky MoonSwatch a @Africangenům kluk za čas přejde na ocelový Moony  😇

Přesně tak, dodnes si pamatuji jak sosal příběh o letu na měsíc když jsem je doma rozbaloval a o pár dní později v tichosti sledoval moji první misi :D

DSC_0190.jpg

DSC_0211.jpg

DSC_0215.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, tombas napsal:

Ale jo, proč ne, je tam logo Omega, ale když si člověk uvědomí, že za ty prachy má pěkná Seika v automatu, titanové Citizeny, potápky Orient 200m WR... tak to nějak nedává smysl ani pro toho kluka.

Jedny Swatch už má a zamiloval si je, jejich plastový tikot nic nenahradí :guitar: A navíc jsou childproof narozdíl třebas od Seika v automatu, odzkoušeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, dabelM napsal:

V čem to jsi 🤔🧐

Barokomora, upřímně nic pro klaustrofobiky 🤪 Jsem se jednou vrátil z kopců, kde jsem řádně prochladnul, pak se po cestě z města vysmrkal a odpadl na chvilku do škarpy. Asi jsem omdlel na chvíli, pak se domotal opřený o plot domů a kolemjdoucí si říkali, no ten má řádně pod čepicí 😂 Prasklo mi něco v uchu, takže cortecoidy a do týdne v téhle raketě a to asi dvacetkrát po hodině...ale pak byl jsem zase cajk, pomohlo to 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jen pro info.

Teď jsem byl v Dubai v butiku Swatch a všechny ty plastový sr..ky jsou vyprodané dokonce i tady.

Tak jsem alespoň zkusil nafotit nějaké detailnější foto přes tu plastovou bednu, kde je mají vystavené.

Vyndat je nemohli.

Za mě tragédie a ostuda, ale já už se k tomu vyjadřovat nechci, tak posuďte sami.

 

18C9993B-06BF-4018-A2D7-5BCE896125AA.JPEG

274E778F-CC35-4BE8-B083-87CD7948A211.JPEG

A78117D7-4728-4BB6-9E98-1B80A67264DB.JPEG

B8C17563-49E5-4A80-9F69-C66A5548E1BF.JPEG

B606DDE4-3D63-4C87-9DDA-8A629A81F8AD.JPEG

C9513772-D7B2-4C40-BA34-D0194BB41013.JPEG

D036A5DB-2075-4223-93F7-9B09A514CF00.JPEG

F96D3943-111A-49A3-A400-4D5F2594518C.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je možná nakonec vyzkouším. Jako takovou lacinou verzi Béček Endurance na blbnutí v přírodě bych si je uměl představit. Ale bojím se, že by nakonec skončily jako moje jiné kvarcky od Dan Henry. Prostě bych je nenosil.

Jinak často mlátím hlavou do zdi, že jsem nevzal obyč Moony, když ještě byly dostupnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já uplně nerozumím vašim komentářům, kde tenhle počin odsuzujete.

1) nevypadají blbě a navíc v těch barvičkách

2) dokonale se jim to povedlo ututlat

3) díky nim od Vás dostal Swatch tolik pozornosti, co by jinak nezískal ni reklamou na miliony USD

4) stojí  to pár korun a má to nesmrtelný design

 

p.s. kdyby mi někdo řekl před patnácti lety, že budu mít Casio G-Shock za 50 000,- kč, řekl bych mu že je blázen. Nebo za třicet? Ale jsou taky taky za osmdesát!

 

Závěr ? Za ty prachy se vyrábí opravdu mraky, mraky větších jebek a lidí je kupují. A to nemají naprosto ikonický design jako MoonSwatch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako reklamní masérka to je dobrý, to se musí uznat, jako hodinky celkem děsný. Vždyť je to jednorázová umělohmotná jebka. Ten Moon styl dělají už dlouho, alespoň to vyrábí v kovu. S "Moony"  neměli moc práce, jen změnili pouzdro a navrhli design cifrů a ruček, což je jejich denní práce a cena za nápis Omega  +100 EUR. Otázka je, zda chtěli tím stylem prodeje takto vyvolat vysokou umělou poptávku a kšeftování na šedém trhu nebo je to jen neschopnost dodat na trh potřebný počet hodinek, když už si to někdo opravdu chce za ty peníze koupit. Jak už někdo psal, pokud někdo nutně chce design Moon, lze si koupit Bulova Lunar Pilot, které taky byly na Měsíci.

Swatch.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=5997]AndyAaron[/mention]Zkus brejle nebo lepší monitor - na těch kulatejch čudlíkách evidentně chybí to nejdůležitější logo: LEGO

Ja na to nahlizim optikou plastovejch mrdek za 5k bez dane. A v tomhle ohledu tam furt nevidim nic, co by me melo poburovat. Jakoze plastovy jebky jsou moc plastovy? A kyselo moc kysely? Nahodou to matne plastove pouzdro a cudliky se mi celkem libi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...