Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

T-Mobile. Ypousi, právě že data vůbec nepotřebuje... Takže tohle bude až až. Jen jsem tech 500mb nahodil... Možná by dali víc, nevím, pac se paní ani necukala. Ale tohle ji stačí a bude spokojená...

jasný .... tři kila za volání "zdarma" pro ženskou je asi super ..... já netelefonuju prakticky vůbec neb mi to nebaví a radši bych uvítal víc dat, ale i se 4GB vystačím

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, kde je momentálně nejzajímavějšíí tarif cca 10 - 20GB plus plus volání zdarma ?

Samozřejmě pro koncové zákazníky ( nemyslím tarify pro Ministerstvo financí  s 10GB dat a neomezeným voláním za 163,- Kč )

Díky

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam mate nejake drahe - u nas 4ka 10Gb + 850Mb v roamingu + 100 (minut alebo SMS) za 8e. A ak mate aj inu sluzbu od Swan ktory 4ku vlastni ao ja (optiku internet + TV doma) tak minus 50% ;)

 

 

EDIT : bez viazanosti samozrejme.

Upraveno uživatelem laurin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já jsem se konečně tento týden rozhoupal a zavolal k operátorovi, že mi končí smlouva a chci něco výhodnějšího než mám teď(neomezené volání+sms+1,5g dat za 594,-Kč). Při té příležitosti jsem sfouknul i syna, který měl to samé, ale 699,- Kč a manželka také to samé, ale za 525,- Kč( ta si ale prodloužila smlouvu čerstvě asi cca před měsícem, tak tam jsem moc nedoufal). Nechal jsem se přepojit rovnou na výpovědní oddělení a pánovi to řekl na rovinu, že jsem u nich 10 let a jestli nenabídne něco výhodného, tak to hned sepíšeme. No ani se necukal, všechny tři čísla neomezené volání+ neomezené sms+ 2,5g dat a to vše za pěkných 449,- Kč. A to už jsem se na to chtěl vykašlat a říkal jsem si, že prodloužím tu stávající smlouvu, že není tak špatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to určitě není úplně to nejlevnější, ale já jsem spokojený. Hlavně kvůli synovi, ten tam má hodně velký skok v ceně. Jak říkám, já už byl rozhodnutý prodloužit stávající smlouvu. Samozřejmě to potěší, ale netlačil jsem na pilu, kdyby mi řekl, že to nejde, tak bych jel dál ve starých kolejích, neměl jsem totiž ani žádný žáložní plán. A navíc, já taky rád vydělávám peníze a nerad dávám slevy, tak nejsem velkým zastáncem to vyžadovat od druhých. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ty neomezene tarify se bavite o neomezenem volani v siti, nebo neomezenem do vsech siti?

 

Ono ještě ve dnešní době existuje něco jako neomezené jen v síti? :D

 

Pánové sorry, ale mě to kolem těch tarifů přijde vážně občas úsměvné, věčně se tu řeší jestli někdo někde nedělá, aby se dostal na lepší cenu atd. a přitom je to úplně triviální. Zvednu telefon a volám...nechtějí, fajn chci mluvit s někým, kdo nemá jen naučené fráze...stále nic nejde, ok jdu jinam...někdy se cuknou, někdy ne, ale proč se tím trápit, operátoři si moc rádi navzájem zákazníky přebírají, takže jiný s radostí nabídne lepší, když mu správně nadhodíte.

Jasně, ne každého to dohadování baví, ale bohužel bez toho to nejde, protože je to jak na Tureckém trhu. Na druhou stranu zabere to cca 3 hovory a pár minut času, což vážně nikoho nezabije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...