Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja s tema parchantama vedu uz regulerni valku. Ted se mne za vsechny jejich chyby snazili zaplacnout hubu podelanym petikilem v dalsim vyuctovanim, ale jak jsem naletel jak duverivy senior tomu smejdovi manazerovi na pobocce, k tomu se nikdo z nich nehlasi. Strasny zmetci. Zivim se vobchodem dlouho, ale tohle je srazka s takovym povlem, ze cumim jak puk. Ted mam v planu prikracet na tu jejich centralu osobne do Roztyl a uvidime dal. Je mi z nich na bliti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivita, akakolvek, sa myslim vyplaca. Myslim ze vseobecna politika v tomto segmente je skusit co si mozes dovolit a ked to nevyjde, tak uberat. Ja mam uz Xte dvojrocne obdobie tarif od zamestnavatela, tak na urovni horsieho sedivaka. Normalka, 3 simky(2 x ja + zena), cosi volnych minut, nejake tie data a utrata cca liter mesacne. Naraz asi dva mesiace po sebe z toho boli skoro dva litre, tak som tam brnkol, ze co to ako ma byt a pani ze mi pokoncili nejake zlavy, co som tam mal individualne naklikane, ale ze sa vraj nemam bat, ze mi naklika nove ak chcem, tak som jej povedal ze chcem a ze ju nechcem zbytocne zdrziavat, ze suhlasim so vsetkym a nech ma skusi prekvapit, inak buduci mesiac nazdar. No a je z toho 700/mes :D Za mna dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně mi T-mob, od kterého jsem chtěl odejít (reálně, žádná demonstračka pro lepší vyjednávání) dal za 299 včetně daně neomezený volání i SMS, plus nějaký minimální dta, který stejně nevyužívám. Poslední faktura za dva litry mi fakt zvedla mandle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Aktuálně mi T-mob, od kterého jsem chtěl odejít (reálně, žádná demonstračka pro lepší vyjednávání) dal za 299 včetně daně neomezený volání i SMS, plus nějaký minimální dta, který stejně nevyužívám. Poslední faktura za dva litry mi fakt zvedla mandle.

to mě taky nabízeli, ale já chtěl primárně přidat data, tak jsem na 449kc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

TVL ten vodafon mě baví  :clap:

 

přišla mi sms, že když budu chtít tak mi nadělej de fakto to samý co mám za 399,- (teď platím 499) ........ kouzlo nabídky spočívá v tom, že si musím pořídit novou sim kartu (takže nové jiné číslo)

 

ty vole to sou dárky po jedenácti letech loajality  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem od čtvrtka u Vodafounu a pro jistotu jsem si v sobotu ověřil, že mám co chci, že prý mi to nastaví, zatím nebylo :eek:. No a dnes faktura  o 1400,- větší (volání za ty 2 a půl dne co to nebylo nastaveno). A na jiném čísle jsem z nich dobropis vytáhl až čtvrtým telefonátem. Je to vopruz, ale hádat se budu i o 1kč..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak mi 3.11. končí #jetovtobe a jelikož už nejsem student tak mi jej nechcou obnovit. Pár lidí tu na operátory má kontakt tak zkusím poptat.

 

Podle vyúčtování reálné potřebujeme 2 sim, aktuální řešení celkem přesně odpovídá tomu, co využíváme.

 

Sim1 #jetovtobe - neomezeně - neomezeně - 10gb + sdílený sim na data, kterou používala přítelkyně na druhém telefonu útrata 500 kč

 

Sim2 - 80 minut další za 0.5 kč žádné sms žádné data - průměrná útrata cca 150 kč ( měsíčně provoláno cca 300 minut, data využívané že sdílené sim

 

Oboje bez uvazku

 

Na tyto 2 sim tedy poptavam ideálně:

 

Sim1 100 minut - nic - 5-6 gb

Sim2 300-neomeze minut - nic - 5-6 gb

 

Dokopy bez úvazku do 600 vč DPH.

 

Pokud nic nesezenu prodloužim přes isic pritelkyme a pojedeme na stejném modelu dál, ale rád bych se dostal na podobné ceny přímo na jedné sim (ať nemusíme sdílet data) a mužem do dual simu rvát zahraniční simky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono až tak štěstí netřeba, aktuálně jedem přes oficiální nabídky operátorů pro širokou veřejnost. Jenom bych to rád kumuloval na konkrétní sim podle toho, jak to reálně využívame a za jaké peníze to aktuálně využíváme. Když nic nenajdu pojedu tenhle model dal, ale nezdá se mi, že by někdo "podpultem" nedokázal dorovnat verejnou nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...