Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jooo, tak to jsi dobrej. Yokohamy to skutecne byly. Ja je takhle koupil s autem a fotka je snad z roku 2008. Uz jsem s ni par let nejel, no moc dobre to neni... ja travil ted hodne let prevazne na mori. Ale zase s toho udelam daily a dojezdim to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2023 v 21:32, M3maniac napsal:

Pokud bych chtěl zábavné auto od bmw na denní ježdění tak jdu do F30 335i ( 340i ) bez filtru pevných částic. Bohužel si pořád drží cenu, do budoucna bohu dík.

Vidím to stejně - 340i. Měl jsem dvě 340i, jednu zadokolku a jednu xDrive. Nevím čím to bylo, ale zadokolka za mě jízdně lepší, i když na xdrivu jsem mel M Performance paket včetně výfuku, který měl vážně super zvuk. U RWD bude ale hodně omezený výběr a když už něco je, tak je to většinou USA dovoz a do toho bych já nešel. Po 340i jsem přesedl do M2 ještě s motorem N55, která už byla spíše víkendovka a nyní přemýšlím nad C63 C205 coupe, ale trochu se bojím už nákladů na provoz, i když by to byla čistě víkendovka na jeden rok. 

Například u RS3 jsem byl zklamaný z jízdních vlastností a už bych si ji znovu nekoupil. Navíc cca v 60tkm odešla rozvodovka. Zvuk má ale ten pětiválec famózní 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozem potvrdit, ze B58 (v 340i) je famozny motor 👍 . Mam ho sice v trochu novsej iteracii a v ovela vacsom a tazsom 640i GT, co je trochu iny styl jazdenia, ale vzdy mi urobi velky spokojny usmev na tvari :default_happy: 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

340i velká spokojenost :) A celé to vlastně spunktoval Radek @MaxelPůvodně jsem měl zálusk na 135i, ale osud tomu chtěl jinak a dopadla 340i. Zatím mám najeto 10tkm a neměnil bych. Povedené auto a samozřejmě ten motor hraje prim. Přijde mi to jako super volba v poměru cena/svezení. M3 by byla jistě lepší hračka ale cenově i servisem někde jinde.

Mám zadokolku, automat a pádla pod volantem. Manuál jsem nehledal a asi bych ho už ani nechtěl. 

Předchozí generaci motoru jsem měl v F01 (740i), kde to také fungovalo krásně, ale jízdní projev byl o dost klidnější než s 340i :-)) 

9F6F33EC-4E0A-4FA6-BFD8-6E9001507F75.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To můžu napsat klidně hned. Cupra je o 200% víc sportovní auto. Syrové, divoké, skvěle funkční. Nehýčká, provokuje. Bawor je dospělejší. Je možná stejně rychlý, ale nevíš o tom. Určitě není tak zábavný, možná na sport plus se v něm probudí divočák. Ale dává pocit, že si tě váží. Chválí, uklidňuje, když je potřeba, ukáže, že má sílu a ochotu bavit. Ideálně bych měl obě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Pavelpu27 napsal:

To můžu napsat klidně hned. Cupra je o 200% víc sportovní auto. Syrové, divoké, skvěle funkční. Nehýčká, provokuje. Bawor je dospělejší. Je možná stejně rychlý, ale nevíš o tom. Určitě není tak zábavný, možná na sport plus se v něm probudí divočák. Ale dává pocit, že si tě váží. Chválí, uklidňuje, když je potřeba, ukáže, že má sílu a ochotu bavit. Ideálně bych měl obě.

Gratuluju a přeju ať slouží a dělá radost. 

Pro BMW 3 mám slabost. Jenom se nějak nemůžu přenést přes absenci citu v řízení u současných 2er, 3er. Jakoby ta auta byla až moc dospělá. Když jsem měl Passata a přesedl do současné 3, byl jsem nadšený. Teď když mám starého caymana a přesednu do 3, jsem zklamaný a vzpomínám na e46 330i. Ale možná si ji už jenom idealizuju ve vzpomínkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme mezi sebou majitele Honda Civic Type-R FN2 148kW a Renault Clio RS III 145kW? 
Zúžil jsem petrolhead hothatch výběr na tuhle dvojku. Rád bych si oboje projel, ale nechce se mi objíždět auta už v prodeji; sám to nemám rád. 
Nejlíp Praha a okolí nebo HK/Pce, ale nakonec nejni problém dojet prakticky kamkoliv. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...