Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

10 hours ago, vwtyp11 said:

G je legenda

stejna jako 911, mustang nebo kachna

g je skvělý auto na to, na co bylo dělaný - v roce 79- bohuzel ho zabila arabská móda a vytvořila z nej silaka s krizi orientace. G bylo auto stvořený v Německu a dodnes tam skvele pasuje, do původních evropských reálií a zvyklostí.

Naneštěstí jezdit dnes g, znamená se zavírat do kolonky arabsky, šiptarsky, ukrajinsky mluvicich pozeru(no flame) v hadrech s logem nějakýho extraposh módního domu. 
g je znásilňováno jako společensky symbol padlých hodnot, byt vždy statusem bylo, v dnešní době však pokřiveným pseudopozlatkem.

kdyz mi utekl pes, bylo mymu g asi 6dnu, tak jsem to vzal polem loukou lesem skrz potok a potkal typka co sbíral kukuřici ve starým jimny na rozmocenxm poli, dojedu k němu a rikam “tvl pes v pici, nevidels?!” A on kouká a říká “tvl kudy jsi to prijel, tam je to na zapadnuti a s takovým autem”

g není nalesteny g500amg před školku, g muže stát před kavarnou i restauraci ale prijed v něm má NĚKDO ne silikonova kurvička a slizak a G má mit par sramu ale nema bejt rezaty, protože G s tebou má umřít, kupujes ho když nechvatas, když už nechvatas.

muj kolega má 17 let g500 Brabus a jezdi s tím do lesa krmit prasata, a nikdy s tím nejel po silnici, na to má S klasse.

asi tak

pekne si to vystihol 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 1. 2024 v 23:57, vwtyp11 napsal:

G je legenda

stejna jako 911, mustang nebo kachna

g je skvělý auto na to, na co bylo dělaný - v roce 79- bohuzel ho zabila arabská móda a vytvořila z nej silaka s krizi orientace. G bylo auto stvořený v Německu a dodnes tam skvele pasuje, do původních evropských reálií a zvyklostí.

Naneštěstí jezdit dnes g, znamená se zavírat do kolonky arabsky, šiptarsky, ukrajinsky mluvicich pozeru(no flame) v hadrech s logem nějakýho extraposh módního domu. 
g je znásilňováno jako společensky symbol padlých hodnot, byt vždy statusem bylo, v dnešní době však pokřiveným pseudopozlatkem.

kdyz mi utekl pes, bylo mymu g asi 6dnu, tak jsem to vzal polem loukou lesem skrz potok a potkal typka co sbíral kukuřici ve starým jimny na rozmocenxm poli, dojedu k němu a rikam “tvl pes v pici, nevidels?!” A on kouká a říká “tvl kudy jsi to prijel, tam je to na zapadnuti a s takovým autem”

g není nalesteny g500amg před školku, g muže stát před kavarnou i restauraci ale prijed v něm má NĚKDO ne silikonova kurvička a slizak a G má mit par sramu ale nema bejt rezaty, protože G s tebou má umřít, kupujes ho když nechvatas, když už nechvatas.

muj kolega má 17 let g500 Brabus a jezdi s tím do lesa krmit prasata, a nikdy s tím nejel po silnici, na to má S klasse.

asi tak

Ámen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To auto je tieto dni pre mňa oázou pokoja a relaxu. Plačúce bábo doma s manželkou, pohodlné sedenie, zapnem masáž, k tomu páni Bowers s Wilkinsonom hrajú Vivaldiho úžasne, takže ladnou cestou do obchodu koncertná sieň a masážny salón v jednom 🫠🫠🫠. A ešte ak sa náhodou cestou pritrafí natrieť to nejakému hot-hatchu alebo Porsche..  priceless! 🤣. Škoda, že netreba chodiť nakupovať aspoñ 3x denne 🙁, tak aspoň vyberám vzdialenejšie obchody 😁.

Žiaľ dnes odťah do servisu, vzduchový podvozok si sadol na prdel a už sa nechcel zdvihnúť 😢. Som zvedavý, aké mi dajú náhradné.

20240125_163445.thumb.jpg.a331eb47d5f83814e1aff6c6b066cf58.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, potřebuju poradit, v rámci výměny baterky sem "rozebral" klíček a nejde mi tam vrátit ta gumová část s čudlíkama, díky
60bc2bbe28c51fb53201a2ce7738a3e3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 1. 2024 v 23:57, vwtyp11 napsal:

G je legenda

stejna jako 911, mustang nebo kachna

g je skvělý auto na to, na co bylo dělaný - v roce 79- bohuzel ho zabila arabská móda a vytvořila z nej silaka s krizi orientace. G bylo auto stvořený v Německu a dodnes tam skvele pasuje, do původních evropských reálií a zvyklostí.

Naneštěstí jezdit dnes g, znamená se zavírat do kolonky arabsky, šiptarsky, ukrajinsky mluvicich pozeru(no flame) v hadrech s logem nějakýho extraposh módního domu. 
g je znásilňováno jako společensky symbol padlých hodnot, byt vždy statusem bylo, v dnešní době však pokřiveným pseudopozlatkem.

kdyz mi utekl pes, bylo mymu g asi 6dnu, tak jsem to vzal polem loukou lesem skrz potok a potkal typka co sbíral kukuřici ve starým jimny na rozmocenxm poli, dojedu k němu a rikam “tvl pes v pici, nevidels?!” A on kouká a říká “tvl kudy jsi to prijel, tam je to na zapadnuti a s takovým autem”

g není nalesteny g500amg před školku, g muže stát před kavarnou i restauraci ale prijed v něm má NĚKDO ne silikonova kurvička a slizak a G má mit par sramu ale nema bejt rezaty, protože G s tebou má umřít, kupujes ho když nechvatas, když už nechvatas.

muj kolega má 17 let g500 Brabus a jezdi s tím do lesa krmit prasata, a nikdy s tím nejel po silnici, na to má S klasse.

asi tak

Naprostý souhlas. Popsal jsi to přesně 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Gustaf napsal:

Tvl. to vím taky🤣😆. že sem začal na blbý straně, nevěděl sem, že je gumová, to není simply clever teda

Včera sem byl ve Škodofce a servisák mi říká, co ste s tím dělal, to sem nikdy nevidel, to nejde opravit, si objednejte novej klíč, tak sem ho chtěl zabít a raději sem odešel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Moty napsal:

Tvl. to vím taky🤣😆. že sem začal na blbý straně, nevěděl sem, že je gumová, to není simply clever teda

Včera sem byl ve Škodofce a servisák mi říká, co ste s tím dělal, to sem nikdy nevidel, to nejde opravit, si objednejte novej klíč, tak sem ho chtěl zabít a raději sem odešel

Páč si vemeno a máš si to nejdřív nastudovat 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Moty napsal:

Tvl. to vím taky🤣😆. že sem začal na blbý straně, nevěděl sem, že je gumová, to není simply clever teda

Včera sem byl ve Škodofce a servisák mi říká, co ste s tím dělal, to sem nikdy nevidel, to nejde opravit, si objednejte novej klíč, tak sem ho chtěl zabít a raději sem odešel

Jestli je to vodloupnutý z blbý strany, tak už tam nikdy nepolezeš, ne? Mžikové lepidlo a klíč je jako novej :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Moty napsal:

Prdelky, na to vás užije🤣

No, zatím sem objednal silikonovej obal, když to bude blbý, tak to přilepím

Baterku v hodinkách bych si asi u tebe vyměnit nenechal....😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...