Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, H-B napsal:

A je doma :). Zadni pasazer schvlauje :))IMG-20240408-WA0007.thumb.jpg.ccbd14a68a2e593307809c7a2bc12494.jpg

Clubman je super, mám původního Clubmana Estate 1100 (nejsilnější motor co se tam dával) z roku 1980, v skoro stejné barvě. Vždy jsem si chtěl koupit tohoto..

Ale s motorem si užiješ, měl jsem před asi 10 lety stejný v Cooper S, Laser blue a ta 1.6 turbo. Samozřejmě že jsem ho dělal, mělo to najeto kolem 100tis km, kdy se dělal motor.. 

Jak nemusím diesely, tak jsem ho zvažoval v 2.0sd od Bmw, ty motory jsou z celé palety asi nejlepší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, PetrSefl napsal:

Clubman je super, mám původního Clubmana Estate 1100 (nejsilnější motor co se tam dával) z roku 1980, v skoro stejné barvě. Vždy jsem si chtěl koupit tohoto..

Ale s motorem si užiješ, měl jsem před asi 10 lety stejný v Cooper S, Laser blue a ta 1.6 turbo. Samozřejmě že jsem ho dělal, mělo to najeto kolem 100tis km, kdy se dělal motor.. 

Jak nemusím diesely, tak jsem ho zvažoval v 2.0sd od Bmw, ty motory jsou z celé palety asi nejlepší..

Tenhle ma 136, leccos se tam uz udelalo, ale hlavne dostaval dobrej servis, tak je sance, ze se to bude srat primerene :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, H-B napsal:

Tenhle ma 136, leccos se tam uz udelalo, ale hlavne dostaval dobrej servis, tak je sance, ze se to bude srat primerene :))

Tak držím palec, ať slouží bez chyby… 👍 jsou to fajn auta, až na tu spolehlivost… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, PetrSefl napsal:

Tak držím palec, ať slouží bez chyby… 👍 jsou to fajn auta, až na tu spolehlivost… 

Famfula jak to chodí, chodí to výborně, ale neseje to.... Hmm, to je ale u secího stroje dost podstatná závada ?!

Sry, asi chápu jak to myslíš, ale...😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, gunman said:

Nejmladší dneska udělala autoškolu a nahlásila mi, že mi sebere moje oblíbený auto 🙂 

A nemozes podat odvolanie? 🤣

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu nešlo jinak, než něco zase po zimě vyvětrat. Vozím si zadek v lecčem, ale todle, todle je fakt boží auto. Člověk má furt pocit, že něco řídí, výkonu až až, velikost ideální, v zatáčkách okolo Ještědu to bylo prostě boží…

IMG_2036.thumb.jpeg.40432d454afc670caca0a03a9f439bf4.jpeg

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Vjace napsal:

V sobotu nešlo jinak, než něco zase po zimě vyvětrat. Vozím si zadek v lecčem, ale todle, todle je fakt boží auto. Člověk má furt pocit, že něco řídí, výkonu až až, velikost ideální, v zatáčkách okolo Ještědu to bylo prostě boží…

IMG_2036.thumb.jpeg.40432d454afc670caca0a03a9f439bf4.jpeg

1M je skvely auto, to se BMW fakt povedlo. Je docela nezvyk videt ji v cerne barve a ne te Valencia Orange, co mam pocit ze ma vetsina kusu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/7/2024 at 7:34 PM, Gustaf said:

Já si taky myslím, že ohledně keramiky jsem v pasti. Jedině to pak chtít cash přímo od viníka. Tyvle sere mě to neskutečně. Jasný, jsou to jen plechy.....ale ....

Rozdiel je, ci to ide z havarijneho poistenia alebo z povinneho ruceni vinnika. Z havarijka to urcite neuplatnis, to by si musel mat tu keramiku uz v case uzavretia positenia a uvedene v zmluve a zapocitane do poistnej sumy...

Ale ked Ti niekto iny sposobi skodu, mas narok aby Ti ju uhradil. Akukolvek skodu. Poistovna Ta vzdy na prvu z principu posle do prdele, ale Ty s poistovnou vobec nemusis jednat, mozes zalovat priamo vinnika a ten si to nasledne moze vymahat od svojej poistovne. Treba sa vyhrozit pravnikmi alebo rovno sudne zalovat. Urcite je to sudne vymahatelne a som presvedceny, ze aj vymozitelne. Otazka je, ci ta suma stoji za cely ten cirkus. A urcite male riziko, ze ten sud nevyhras, tam stale bohuzial je.

Vacsinou ale, ked sa vyhrozis sudnou zalobou, poistovna vinnika sa bude chciet s Tebou dohodnut. Lebo ak vinnik sud prehra, bude mu musiet uhradit aj sudne trovy a Tvoje naklady na pravnikov.

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Gustaf said:

Já to zkusím na likvidátora, až si to přijede nafotit.... ať to započte do škody. 

Neuskodi sa mu zmienit, ze ak Ti to neuznaju, budes to vymahat od vinnika sudnou cestou, ze uz si to konzultoval s pravnikom a podla pravnika je to ista vec 😁. Zakladom uspechu je mat za tu keramiku fakturu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncernová konfekce přezuta. Auto bylo kupováno v lednu, takže šlo hned na zimní kola a těšil jsem se, jaké bude s originálními letními. Tyhle ráfky se mi na prodejně moc nelíbily, ale nakonec se mi docela líbí. Ale ono je to stejně fuk, za jízdy na kola nekoukám..20240413_100811.thumb.jpg.eff8bab7632831c6847faeb09be83018.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...