Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka,Sakiro Suzuki z Japonska.

Hodina začíná a učitelka se ptá:Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky. Kdo řekl "Dejte mi svobodu nebo mě zabte?" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku:"Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." Výborně Suzuki a kdo řekl: "stát je národ a národ nesmí zhynout?" Suzuki se postaví "Abraham Lincoln v roce 1863 ve Washingtonu". Učitelka se podívá na žáky a říká stydím se za Vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy. Zezadu se ozve tichý hlas "Polib mi prdel zasraný japončíku".

"Kdo to řekl ?" zvolá učitelka. Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví "generál McArthur 1942 na Guadalcanalu a Lee Iacocca 1982 při valné hromadě firmy Chrysler."

Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve "Je mi z toho na blití". Učitelka křičí "Kdo to byl?" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush senior japonskému premiéru Tanakovi v průběhu oběda.Tokio 1991."

Jeden ze studentů se postaví a řekne "Vyhul mi!". Učitelka hystericky" a dost, kdo to byl teď ?"

Suzuki bez mrknutí oka "Bill Clinton Monice Lewinské, oválná pracovna Bílého domu ve Washingtonu 1997."

Další ze studentů se postaví a zařve "Suzuki je hromada sraček. Suzuki opět klidně "Valentino Rossi při Velké ceně Brazílie 2002" Třída zcela propadne hysterii, učitelka padá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel "Kurva takový bordel jsem ještě neviděl" Suzuki na to Vladimír Špidla ministrovi financí po předložení státního rozpočtu. Praha 2003.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot.

Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ.

Chlápek odpoví, že někde kolem 150.

Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním

oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích atd.

Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů,

převlékne se a vrátí se do baru.

Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ.

Chlápek řekne, že má kolem stovky.

Robot s ním začne kecat o ženských,o fotbale, o autech ...

Chlapovi se to hrozně líbí,tak jde zase domů, převlékne se a vrátí

se do baru.

Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz.

Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50.

Nato se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu

říká:

"Tak co? Zase budeme letos volit Zemana?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu stranu smutné, ale mě to přijde srandovní. Chytrému napověz, hloupého nakopni :-) Kamarádovi jsem dával kontakt na solidní firmu s okny, neposlechl, sehnal si svoje experty, navíc na které ho pár lidí upozornilo. Pán má hotovo dnes říkali, bardzzo pjenkne :-)

post-364-0-22396300-1515492608_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...