Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Colommbo. Ještě k tý kabelce. Snad mi to jen tak připadá ale v tom pytlíku to vypadá na krev. Asi to tam ten majitel moc dobrovolně za ty dvě káble nedával.

A ještě k těm volbám - Včera jdu z volební místnosti a slyším takovej uvědomělejší hlouček bezdomovců jak jeden říká: Já teda volil zase toho Zemana, ale tady Pavlínka Zagorovou. Prej má pro nás lepší program. - Celou cestu domu jsme se se ženou chechtali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ústav pro jazyk český rozhodl ze čeština bude mít 17 pádů

 

ůvodní pády

1. pád => kdo, co => nominativ

2. pád => koho, čeho => genitiv

3. pád => komu, čemu => dativ

4. pád => koho, co => akuzativ

5. pád => osl., voláme => vokativ

6. pád => o kom, o čem => lokál

7. pád => s kým, čím => instrumentál

 

Nově přidané pády

8. pád => kdo z koho => korytativ

9. pád => koho jak => buzerativ

10. pád => koho kam => delimitativ

11. pád => kdo koho => likvidativ

12. pád => jak na koho => intrikativ

13. pád => komu co => podmazativ

14. pád => co za co => korupcionál

15. pád => jak komu => protekcionál

16. pád => kdo s kým => kopulativ

17. pád => co na co => prezervativ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybí na té koláži balanční kolečka a dva drsně se tvářící bydyguardi-podpírači, aby jim dědek kvůli problémům s koordinací neupadl  :whistling:

 

PS: vím že je hnusné a "politicky nekorektní" smát se postiženým, starým a chromým - ale páteční extempore ve volební místnosti by bylo zoufale trapné a nedůstojné i bez té pomatené mulatky. Každý chlap by měl mít soudnost a poznat kdy je čas určité věci zabalit...  -_-

 

PPS: Drahá polovička podotýká že všecko zlé je pro něco dobré - třeba že už dlouho za žádného senilního potentáta co natáhnul brka ve funkci nebyl státní smutek...  :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a u nás v práci jeden co má dopravu plakal,  že státní pohřeb ho bude stát strašný peníze.  Den volna a ty věnce.

Mě ten záznam taky nekorektně pobavil,  tam stála pomalu zubatá.

To je tak,  když člověk kvůli egu,  neví kdy odejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové to je sranda...kdyby se zde dělaly vtípky na ten marketingový produkt s falešnými brýlemi a názory, to by bylo řevu o netahání politiky na forum... ;o)

On má levý brejle 8-) To je fakt produkt.. :-/

Jako když mi dneska řekla holka že hráli flašku na lyžáku, ale v mobilu,že na to je aplikace.... Svět se zbláznil :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové to je sranda...kdyby se zde dělaly vtípky na ten marketingový produkt s falešnými brýlemi a názory, to by bylo řevu o netahání politiky na forum... ;o)

Už něco vyplulo na povrch? Že je jebal hitlerjugend, sázel lesy do tvaru hákového kříže, převádí musulmány skrz jablunkovský průsmyk, otlapkal všechny akademičky včetně akademiků? Ne? Tak se halt furt musíme smát senilnímu alkoholikovi z hradu a jeho partičce ošetřovatelů a balzamavačů. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...