Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
V 28. 4. 2020 v 10:11, stenly napsal:

Při rychlém jednání i slevička bude:suicide_anim:

1.jpg.489c592ac2c16e9ff6c324e8b35a291a.jpg

Trestní oznámení bude, teda už je, několik.

před 22 hodinami, Alex77 napsal:

Lunetka nová, záručák dost možná reprint, krabička remake...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Alex77 napsal:

Je cosi shnilého ve státě dánském. Tady se to probíralo mnohokrát a výsledek zkoumání byl, že zhruba do čísla 500 nebo 600 byl ciferník ELTON SPORT a od tohoto čísla byl ciferník PRIM SPORT. Tady je číslo 036 a ciferník je PRIM SPORT.

 

2073254138_Lc.jpeg.d7749ff353f9117dfb05cb7b9c570fae.jpeg

 

Rub.jpeg.45f82ac03f7338c57b310deb5dabdb9a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já úplně nevím kam svůj příspěvek zařadit, tak to zkusím tady. Asi tři týdny zpět se na mě obrátil zákazník s žádostí o servis 3 kusů Primek cal.66.4 Po servisu, který proběhl minulý týden jsem poslal majiteli fotky z procedůry a nějaký komentář.

První dámské zlacené hodinky byly naprosto v cajku a byla radost je odservisovat.

Druhé Soudky plavaly v oleji.

Třetí byl suchý jako pepř, rezavý s asi o třetinu kratším deformovaným natahovacím perem, vadným spojkovým pastorkem a kolem. Poslední závada se projevovala křupáním při natahovaní. Spojkový pastorek a kolo se od rzi zachránit přes snahu nepodařilo a musel jsem měnit. Pero v takovém stavu nemá dávno dostatečnou sílu na dávkování potřebné energie do soukolí a hodinky by nešly nikdy tak jak mají, nehledě na rezervu chodu. Volné neoriginální sklíčko bylo přilepeno transparentním silikonem, který se objevil i na ciferníku. Ložiska setrvačky incabloky suché, po oleji ani památky. 

Majitel hodinek mi potom sám něco k hodinkám napsal. První dámský kousek je zakokupený na Antiku Hovorka přímo od pana Hovorky/Accutrona. Druhý Soudek před lety renovoval majitelův tchán. Třetí kousek je zakoupený 20.2.2020 na ProstěPrim kde jsem se na jejich stránkách dočetl toto: 

Ahoj,

určitě máš na nás několik dotazů ohledně funkčnosti. Po koupi jsou hodinky vždy ještě servisovány, a proto je dodací doba zpravidla 10 dní.

Důležité informace o našich hodinkách:

  • Rezerva chodu na jedno natažení je minimálně 24 hodin
  • Vzhledem k jejich stáří se naše přesnost pohybuje +/- 2 minut denně

 

Třetí případ mi přijde hodně chucpe :( Děkuji majiteli hodinek za důvěru a možnost toto sdílet. 

 

 

 

IMG_7321_result.JPG

IMG_7155_result.JPG

IMG_7156_result.JPG

IMG_7157_result.JPG

IMG_7158_result.JPG

IMG_7159_result.JPG

IMG_7160_result.JPG

IMG_7171_result.JPG

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...