Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník vwtyp11
Odesláno
V 21. 7. 2021 v 17:34, Gustaf napsal:

Potřebuju nějakej v pravo bez šuplíku sem zjistil, páč v těch místech mám zásuvku... takže tenhle typ bude vyhovovat. Určitě na něj půjdu mrknout...

Gusto neblazni, vždyť fakt nikdy nic dělat nebudes a na nějaký pokusy ti ten tvůj výběr úplně stačí, fakt

  • po 2 týdnech...
Odesláno

Ahoj vsem, zakladal jsem na to vlákno ve foto galerii ale zustalo bez odezvy - poraďte mi prosim: vyfotim mobilem fotku, upravim v Snapseedu, zmensim velikost ve FotoResizeru - a razem je to hnus, strasna ztrata kvality. Zkusil jsem i jine aplikace na zmenseni fotek, ale to same. Jak zmensujete fotky vy, co mate tak hezke fotky?🙂 diky

Odesláno (upraveno)
před 25 minutami, kdojinej napsal:

Ahoj vsem, zakladal jsem na to vlákno ve foto galerii ale zustalo bez odezvy - poraďte mi prosim: vyfotim mobilem fotku, upravim v Snapseedu, zmensim velikost ve FotoResizeru - a razem je to hnus, strasna ztrata kvality. Zkusil jsem i jine aplikace na zmenseni fotek, ale to same. Jak zmensujete fotky vy, co mate tak hezke fotky?🙂 diky

IrfanView (v mobilu úpravy většinou stojí za prd, přestal jsem používat, v PC jinak používám Zoner)

přidávám pro posouzení originál 3648x1680 a Irfanem zmenšený na 800x368

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Lynx12
Odesláno

Snapseed.

Abych nebyl OT, poprosím o radu ohledně trávníku. Měl jsem ho celkem fajn, je to cca 4mesice od zasetí a v trávě jsou zazloutle listy. Poslední dobou mě přijde, že ani neroste tak jako předtím. Ikdyž docela prší. Jen ty tmavší fleky. Nevíte někdo příčinu? Hnojim granulema jednou měsíčně...jak byly sucha, tak sem on den zalejval, ale to asi nebylo dostatečně, když porovnam s deštěm. Sere mi to :D

Odesláno
před 16 minutami, Tom4 napsal:

Nehnoj tolik. Na jaře a na poduzim rozhoď přiměřeně NPK a to je vše. Přemokřeno nebo plísně nemáš?  

Ok, v návodu píšou jednou měsíčně, tak házím jednou měsíčně. Je fakt, že je tu hodně jílovitá půda, ale předtím jsem sekal 2x týdně jak to rostlo a teď nic. Plísně asi ne, možná premokreno, jak Ted hodně pršelo a do ty jílovitý pudy se špatně vsakava....

Odesláno

Vypadá i řídký, a ta žlutá může být spálené od hnojiva. Je srpen, to moc nevymyslíš, hezky v září vertikutace, dopískovat a dosít, před zimou bude v kondici. 

Odesláno
Před hodinou, Tom4 napsal:

Vypadá i řídký, a ta žlutá může být spálené od hnojiva. Je srpen, to moc nevymyslíš, hezky v září vertikutace, dopískovat a dosít, před zimou bude v kondici. 

Ok, díky... zkusím....jj je nějakej posranej.

  • po 2 týdnech...
Odesláno

Ahoj, v ramci SVJ resime zmenu spravcovske firmy. Po vseljakych zkusenostech z teto branze, budu moc rad za doporuceni firmy, ktera dovede spolehlive fungovat pro nase spolecenstvi. Jedna se o mensi novy bytovy dum (17 partaji) v oblasti Praha (jihozapad). Predem dekuji :)

Odesláno

Nazdar,
je tady někdo, kdo má zkušenost s oficiálním parkováním na dnech NATO? Řeším kde se tam vlastně parkuje a jak daleko je to pak na místo. Chcem tam jet se synem, takže chci parkovat co nejblíž to jde (i za cenu kolon).
Z oficiální mapy se toho moc poznat nedá, ideální by bylo kdyby mně to přímo někdo vyznačil do mapy :)

Odesláno (upraveno)
V 20. 8. 2021 v 7:53, Paw napsal:

Nazdar,
je tady někdo, kdo má zkušenost s oficiálním parkováním na dnech NATO? Řeším kde se tam vlastně parkuje a jak daleko je to pak na místo. Chcem tam jet se synem, takže chci parkovat co nejblíž to jde (i za cenu kolon).
Z oficiální mapy se toho moc poznat nedá, ideální by bylo kdyby mně to přímo někdo vyznačil do mapy :)

Na parkoviště tě navedou, parkuje se na letišti, pokud chceš zaparkovat tak abys tam byl před  8 ráno a i tak budeš čekat hodinku ve frontě.

Letos pozor, je omezena kapacita na 40tis. lidí a bude nutné si koupit za 15 Kč vstupenku přes Ticketportal, prodej bude od pátku.

Parking tuším byl za kilo na celý den.

Jinak sjedes z dálnice, exit 336, po silnici 464 až na kruháč před letištěm, po ulici podél letiště, jmenuje se Gen. Fajtla, už tam budeš popojíždět ve frontě, na mapě žlutá, černě označen parkplatz. Po zaparkování (nejezdi moc dozadu, nebo se extra projdeš), musíš to obejít za ranvejí podél plotu - označeno modrou, tam je teprve vstup. Stejnou cestou pak zpět k autu, opět procházka po té modré. Výjezd, abys nebyl překvapen je jinudy, vyznačeno oranžovou, vyjíždí se po polní cestě.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Upraveno uživatelem Tom4

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...