DavidLC Odesláno 25. července 2021 Nahlásit Odesláno 25. července 2021 Máme to taky a ventil zap/vyp tam je, není někde ve zdi, dvířka ?
Návštěvník vwtyp11 Odesláno 25. července 2021 Nahlásit Odesláno 25. července 2021 V 21. 7. 2021 v 17:34, Gustaf napsal: Potřebuju nějakej v pravo bez šuplíku sem zjistil, páč v těch místech mám zásuvku... takže tenhle typ bude vyhovovat. Určitě na něj půjdu mrknout... Gusto neblazni, vždyť fakt nikdy nic dělat nebudes a na nějaký pokusy ti ten tvůj výběr úplně stačí, fakt
Gustaf Odesláno 25. července 2021 Nahlásit Odesláno 25. července 2021 před 5 hodinami, vwtyp11 napsal: Gusto neblazni, vždyť fakt nikdy nic dělat nebudes a na nějaký pokusy ti ten tvůj výběr úplně stačí, fakt Sem kopyto a levej...nebudu, no ...
kdojinej Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Ahoj vsem, zakladal jsem na to vlákno ve foto galerii ale zustalo bez odezvy - poraďte mi prosim: vyfotim mobilem fotku, upravim v Snapseedu, zmensim velikost ve FotoResizeru - a razem je to hnus, strasna ztrata kvality. Zkusil jsem i jine aplikace na zmenseni fotek, ale to same. Jak zmensujete fotky vy, co mate tak hezke fotky? diky
Lynx12 Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 (upraveno) před 25 minutami, kdojinej napsal: Ahoj vsem, zakladal jsem na to vlákno ve foto galerii ale zustalo bez odezvy - poraďte mi prosim: vyfotim mobilem fotku, upravim v Snapseedu, zmensim velikost ve FotoResizeru - a razem je to hnus, strasna ztrata kvality. Zkusil jsem i jine aplikace na zmenseni fotek, ale to same. Jak zmensujete fotky vy, co mate tak hezke fotky? diky IrfanView (v mobilu úpravy většinou stojí za prd, přestal jsem používat, v PC jinak používám Zoner) přidávám pro posouzení originál 3648x1680 a Irfanem zmenšený na 800x368 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 6. srpna 2021 uživatelem Lynx12
geometr Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 (upraveno) Používám léta XnView, IrfanView jsem taky dlouho používal, obojí mohu doporučit. Na PC teda. Upraveno 6. srpna 2021 uživatelem geometr
kdojinej Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 A co na mobilu, prosim? V pc si poradim.
prischera Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Lightroom i v neplacené verzi umí export s plnou kontrolou.
Gustaf Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Snapseed. Abych nebyl OT, poprosím o radu ohledně trávníku. Měl jsem ho celkem fajn, je to cca 4mesice od zasetí a v trávě jsou zazloutle listy. Poslední dobou mě přijde, že ani neroste tak jako předtím. Ikdyž docela prší. Jen ty tmavší fleky. Nevíte někdo příčinu? Hnojim granulema jednou měsíčně...jak byly sucha, tak sem on den zalejval, ale to asi nebylo dostatečně, když porovnam s deštěm. Sere mi to
Tom4 Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Nehnoj tolik. Na jaře a na poduzim rozhoď přiměřeně NPK a to je vše. Přemokřeno nebo plísně nemáš?
Gustaf Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 před 16 minutami, Tom4 napsal: Nehnoj tolik. Na jaře a na poduzim rozhoď přiměřeně NPK a to je vše. Přemokřeno nebo plísně nemáš? Ok, v návodu píšou jednou měsíčně, tak házím jednou měsíčně. Je fakt, že je tu hodně jílovitá půda, ale předtím jsem sekal 2x týdně jak to rostlo a teď nic. Plísně asi ne, možná premokreno, jak Ted hodně pršelo a do ty jílovitý pudy se špatně vsakava....
Gustaf Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gustaf Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Tom4 Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Vypadá i řídký, a ta žlutá může být spálené od hnojiva. Je srpen, to moc nevymyslíš, hezky v září vertikutace, dopískovat a dosít, před zimou bude v kondici.
Gustaf Odesláno 6. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2021 Před hodinou, Tom4 napsal: Vypadá i řídký, a ta žlutá může být spálené od hnojiva. Je srpen, to moc nevymyslíš, hezky v září vertikutace, dopískovat a dosít, před zimou bude v kondici. Ok, díky... zkusím....jj je nějakej posranej.
kdojinej Odesláno 7. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 7. srpna 2021 před 18 hodinami, prischera napsal: Lightroom i v neplacené verzi umí export s plnou kontrolou. Diky prischero! pomohlo!
Lakerss007 Odesláno 19. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 19. srpna 2021 Ahoj, v ramci SVJ resime zmenu spravcovske firmy. Po vseljakych zkusenostech z teto branze, budu moc rad za doporuceni firmy, ktera dovede spolehlive fungovat pro nase spolecenstvi. Jedna se o mensi novy bytovy dum (17 partaji) v oblasti Praha (jihozapad). Predem dekuji
Paw Odesláno 20. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 20. srpna 2021 Nazdar, je tady někdo, kdo má zkušenost s oficiálním parkováním na dnech NATO? Řeším kde se tam vlastně parkuje a jak daleko je to pak na místo. Chcem tam jet se synem, takže chci parkovat co nejblíž to jde (i za cenu kolon). Z oficiální mapy se toho moc poznat nedá, ideální by bylo kdyby mně to přímo někdo vyznačil do mapy
Daredevill Odesláno 22. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 22. srpna 2021 Je tu někdo z Vodafonu, kdo by mi mohl pomoct k tarifu za nějaký rozumný peníze? Platím 8 stovek měsíčně a jsem věčně bez dat.
Tom4 Odesláno 22. srpna 2021 Nahlásit Odesláno 22. srpna 2021 (upraveno) V 20. 8. 2021 v 7:53, Paw napsal: Nazdar, je tady někdo, kdo má zkušenost s oficiálním parkováním na dnech NATO? Řeším kde se tam vlastně parkuje a jak daleko je to pak na místo. Chcem tam jet se synem, takže chci parkovat co nejblíž to jde (i za cenu kolon). Z oficiální mapy se toho moc poznat nedá, ideální by bylo kdyby mně to přímo někdo vyznačil do mapy Na parkoviště tě navedou, parkuje se na letišti, pokud chceš zaparkovat tak abys tam byl před 8 ráno a i tak budeš čekat hodinku ve frontě. Letos pozor, je omezena kapacita na 40tis. lidí a bude nutné si koupit za 15 Kč vstupenku přes Ticketportal, prodej bude od pátku. Parking tuším byl za kilo na celý den. Jinak sjedes z dálnice, exit 336, po silnici 464 až na kruháč před letištěm, po ulici podél letiště, jmenuje se Gen. Fajtla, už tam budeš popojíždět ve frontě, na mapě žlutá, černě označen parkplatz. Po zaparkování (nejezdi moc dozadu, nebo se extra projdeš), musíš to obejít za ranvejí podél plotu - označeno modrou, tam je teprve vstup. Stejnou cestou pak zpět k autu, opět procházka po té modré. Výjezd, abys nebyl překvapen je jinudy, vyznačeno oranžovou, vyjíždí se po polní cestě. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 22. srpna 2021 uživatelem Tom4
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se