Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Pěkný, líbí se mi poměr a symetrie  "rozbití" plochy štítu prosvětlením. Čím je povrchovka?

# světlíky jsou makrolonu? Jak připevněn? Zalištovany v rámu? Nechá se otvírat? Jakým systémem?

Děkuji

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Je to polykarbonát, 20 mm. První jsem dělal vnitřní výdřevu 60x40, na tu pak desky přišrouboval přes velkoplošný podložky s gumou. Řezy jsou uzavřené páskou a U-profilem. Na to zvenku prkna, který překrejvaj opticky celý rámy výdřevy. A zalištování. Ta okna jsou taky modřín, nechtěl jsem otvírací, přišlo mi to zbytečný. Vše je napevno. Povrchovka oken a štítu zvenku je Xyladecor, krov a prkna zevnitř vyjetým motorovým olejem. Veškerej spojovák v nerezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím nepoznáte někdo copak to je za font ze starší pozvánky? Už dva dny hledám a prohlížím fonty, ale nejsem grafik tak jestli to někoho netrkne do očí? Velké A má nahoře takovou odrážku směrem doleva, pár dalších písmen a čísel vypadá takto:
font1.jpg.04951a0103f19e9e2f0d303c81654261.jpg font2.jpg.45feeffef5ee42b1ac70bc521390d1b7.jpg font3.jpg.e8cb91c30eaeb71606d013d8cf318f8c.jpg

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 6. 2021 v 15:05, eskimak napsal:

Ja by som tuto konstrukciu nekombinoval s WPC. WPC ma brutalnu roztaznost, a nieje to masivne ako drevo.

Najdi si jednu listu/dosku z odolneho dreva - dub, agat, a mas vystarane na 20r.

Tak mozna uz jsem jen dlouho nic nebudoval, ale dal jsem poptavku na ty 4 listy, spis by se chtelo rict listicky a poslali mi toto:

“40mm x 15mm x 1730=2.339!kc /4ks”. 
No, jsem si vedom sve vrozene lakoty, ale i tak mi to prijde dost. 

 

Jo a cekacka mesic. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, warann napsal:

Tak mozna uz jsem jen dlouho nic nebudoval, ale dal jsem poptavku na ty 4 listy, spis by se chtelo rict listicky a poslali mi toto:

“40mm x 15mm x 1730=2.339!kc /4ks”. 
No, jsem si vedom sve vrozene lakoty, ale i tak mi to prijde dost. 

 

Jo a cekacka mesic. 

Uch. No, celkom masaker. To je dub? Suseny? Ci aj pareny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, warann napsal:

Tak mozna uz jsem jen dlouho nic nebudoval, ale dal jsem poptavku na ty 4 listy, spis by se chtelo rict listicky a poslali mi toto:

“40mm x 15mm x 1730=2.339!kc /4ks”. 
No, jsem si vedom sve vrozene lakoty, ale i tak mi to prijde dost. 

 

Jo a cekacka mesic. 

No záleží kohos poptal, pokud truhlare, který dela nábytek, myslím, ze to vzal jako kusovou výrobu a nacenil stejne tak - 4ks á600,-

kdyz cinknes na pilu, bude cena jiná.

nic nemění skutečnost, ze se lidi posrali :D

vrchol byla paní prodavačka v obi, když mi říká”já s vama nikam nejdu, venku je horko” 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo nějakou rychlou radu, co s tím? Pomáhal jsem včera kamarádovi opravit takový ten stroj, co se jím čistí chodby - samozřejmě spousta prachu a pod, dostalo se mi to i pod řemen od hodinek na zpocené ruce. Asi po 20 minutách začala ruka svědit, za dalších 20 minut už jsem to nemohl vydržet a hodinky šly dolu, ruce umýt antibakteriálním mýdlem. Večer to vypadalo hrozně, namazal jsem to Fenistilem a dnes je to tedy lepší, ale zas ne o moc. Normálně jsem alergický jen na šeřík a vosí bodnutí.

20210626_171543.jpg

20210626_171532.jpg

20210626_171513.jpg

20210624_180249.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Prochy68 napsal:

Co zkusit neco na alergii, analergin atd., ale to je spis dotaz na nejakeho zdejsiho doktora. Ja se vcera vyvalel v blate na Ripu a utrel se potom mokrou travou, reakci jsem ale cekal a dnes uz dobry.
f6692a3331e0899630e47a3a44bec3b9.jpg

Mě hlavně překvapilo, že je to jen pod hodinkami, kdyby to byla nějaká reakce na prach, nebo chemii, projevilo by se to asi plošněji. Ruce jsme tam měli málem po ramena a kamarád nic. Ke štítkům z chemie se dostanu až pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Irwinek napsal:

Nemáte někdo nějakou rychlou radu, co s tím? Pomáhal jsem včera kamarádovi opravit takový ten stroj, co se jím čistí chodby - samozřejmě spousta prachu a pod, dostalo se mi to i pod řemen od hodinek na zpocené ruce. Asi po 20 minutách začala ruka svědit, za dalších 20 minut už jsem to nemohl vydržet a hodinky šly dolu, ruce umýt antibakteriálním mýdlem. Večer to vypadalo hrozně, namazal jsem to Fenistilem a dnes je to tedy lepší, ale zas ne o moc. Normálně jsem alergický jen na šeřík a vosí bodnutí.

20210626_171543.jpg

20210626_171532.jpg

20210626_171513.jpg

20210624_180249.jpg

Podívej se na Bezpečnostní list toho prostředku, co jste použili. Většinou obsahuje nějakou žíravinu, louh, nebo na bázi rozpouštědel. Pokud jsi to ještě zaparil pod řemínkem, tak hotovo.

Nebo mi pošli název, zjistím 

Upraveno uživatelem vaba
Doplňující
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...