Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Taky řešení, záleží jak je dítko velký a jak mu to chodí, od vlaku jsou to ke vstupu asi 3km, pak 3 zpátky + co člověk pochodí na ploše, od letadel na jednom konci k technice na druhém.

427031844_2021-08-2309_48_22.jpg.ee1fa5a16c3c3f95a6c47d38808e8d2b.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dítko moc velký není (7 roků) a je otázka jak ho to tam bude bavit (čím menší zábava, tím větší únava ;)).

Proto se chci autem dostat co nejblíž i za cenu stání v koloně. Kdysi dávno když jsme byli ještě bezdětný, jsme to vyřešili tak, že jsme si hodili kola do auta, po ránu zaparkovali v Mošnově v nějaký ulici a dojeli na letiště za deset minut. To samý zpátky - než všichni došli k autům a začaly se dělat kolony na odjezdu, tak my už byli dávno pryč.

Tahle stará varianta bohužel letos nepřichází v úvahu, tak hledám jinou. Ona bude vůbec otázka, jestli na nás nějaký lístky zbydou + počasí + nemoci po začátku školy. Je to zatím docela ruleta, ale chci být připraven.

PS: s nákupem sluchátek chránících dětský sluch počítám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé - hledam novou peněženku - raději pevnou, Nebo kozenou - proste něco co vydrží.

podminky mám následující :

malý techničák 

občanka, řidičák, nějaké karty, papírové peníze, drobaky .

budu na tom sedět.

zatim jsem našel truvirtu papers and cards, ale moc neverim tomu, že když si na to sednu, tak to vydrží … nekdo nějaký tip, nebo na koho se obrátit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosim strašně dlouho peněženku Tatonka https://www.toptactical.cz/penezenka-tatonka-euro-wallet-rfid-b-p61319/#gallery zrovna nedávno jsem si koupil tuhle novou, ale ani sem nemusel ta stará furt držela, ale chtěl jsem něco novějšího a ta vydrží nesmysl. Každodenní nošení všude kde se dá i na prdeli, ale je fakt, že na prdeli, když je to trochu větší peněženka (jakákoliv) neni moc pohodlný. Mám v ní doklady, techničák, karty aj. a je pořád v rámci možností úzká. Je to nějaká outdoor látka a za mě doporučuju. Jako chápu, že stylovka to neni, ale nedám na ní dopustit. 

Ještě doplnim, na fotce to neni zezadu vidět, že to má z venku ve složeným stavu zip na drobáky, že jí nemusíš celou otevírat . 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo komposter? Ma to nejaky smysl? Obec nam ted nabizi z nejakyho EU programu pujceni 1400l komposteru zdarma na 5 let, pak by presel do naseho majetku. 

Bioodpadu mam haldu, ale hazim to na kompost, no spis takovou haldu (co neodvezu do biopopelnice).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, odjinud napsal:

Mate nekdo komposter? Ma to nejaky smysl? Obec nam ted nabizi z nejakyho EU programu pujceni 1400l komposteru zdarma na 5 let, pak by presel do naseho majetku. 

Bioodpadu mam haldu, ale hazim to na kompost, no spis takovou haldu (co neodvezu do biopopelnice).

Mám, ale přesně z toho důvodu, že ten bordel není na zahradě vidět... Až je to plný, tak to vetšinou zareju do záhonů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, vwtyp11 napsal:

No flame😉 rikas tomu patina nebo je proste “zajeta” ?

onehdá mi mistr Zachariáš vzal mou Porsche šrajtofli a ukázal jak spinava je, hnus to byl musim uznat hroznej😀

Lepší špinavá a nabitá,než čistá a prázdná🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...