Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Stačej fakt jednoduchý věci. Zažil jsem na táboře 15-ti letý hrdiny, který na stezce odvahy pěkně vyplašilo obyčejný lámání větviček nebo žuchnutí pytle plnýho šišek těsně za ně. A to chodili kvůli špatný cestě s baterkama.

Jo a jednou se mně povedl dobrej kousek, na to to ale chce dobrý místo. Stezka odvahy vedla v jednom místě úzkou pešinkou v maliní, tak jsem zaleh pod celtu a chňapal rukou za kotník. To byla stezka bez batetek a tepovku to podle uprku z místa zvedalo kvalitně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Paw napsal:

Stačej fakt jednoduchý věci. Zažil jsem na táboře 15-ti letý hrdiny, který na stezce odvahy pěkně vyplašilo obyčejný lámání větviček nebo žuchnutí pytle plnýho šišek těsně za ně. A to chodili kvůli špatný cestě s baterkama.

Jo a jednou se mně povedl dobrej kousek, na to to ale chce dobrý místo. Stezka odvahy vedla v jednom místě úzkou pešinkou v maliní, tak jsem zaleh pod celtu a chňapal rukou za kotník. To byla stezka bez batetek a tepovku to podle uprku z místa zvedalo kvalitně.

tak to věřím :D to bych se asi posral :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petr.S napsal:

@GustafPokud Ti jde o uložení nářadí a aby se na něm dalo taky něco udělat, tak já kupoval před měsícem tento: https://www.stavbaeu.cz/gude-gw-5-1-dilensky-stul-40473-183121

Vzal jsem ho do garáže, myslím, že na tu bídu dobrý a nepotřebuješ žádnou zadní desku, dáš tam spoustu nářadí. Před měsícem ho měli teda o 300 levnější.

To taky nevypadá úplně blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2021 v 17:33, Gustaf napsal:

Máte někdo nějaký tip na dílenský stůl? Nejsem kutik a nepotřebuji nic extra. Mám vyhlídnuty tento HECHT. https://cz.hecht.cz/dilensky-stul-hecht-2091

 

Více do toho vrazet nechci. Spiš jen jako ukládací prostor na nářadí a občas něco udělat, když bude třeba...

Zkus se ještě podívat jinde, mne by od toho Hechtu odradila hlavně ta pracovní deska z MDF. Ty lisované piliny a prach nejsou nic moc, za chvilku to bude potlučené a odřené. Pracovní desky by měla být ideálně buková spárovka, nebo překližka. Taky ty dna šuplíků ze sololitu toho moc neunesou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zámečník není kámoš, ale dělá to na kšeft, bude to stát podobně jak solidní ponky od renomovanejch prodejců. Já bral minulej měsíc dva stoly od Rudeta Koupil jsem na bazoši, v dobrým stavu za cca 65% PC. Neber nic z hobbymarketů, je to jak nábytek z Ikey. Ten taky nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten od Rudeta taky vypadá dobře. Hecht už jsem teda zavrhnul. Myslím, že delanej na zakázku bude taky za raketu. 

Ješte jsem našel tento 

https://www.b2bpartner.cz/pracovni-stul-hobby-iii-s-6-zasuvkami-a-skrinkou/?gclid=Cj0KCQjwub-HBhCyARIsAPctr7y8FrtMEr61pQAO10qB16_RYbfE0TjG1Z15hkgV0txM9-K0ke83BDYaAkfjEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ponk se hodi nejaky stary kancl. stul, co ma zeleznou konstrukci a neco vazi a je tim padem stabilni. Nebo stary pevny kuchynsky stul.  Na desce mam vsude pozink plech, takze prezije vse. Pokud si pod to das jeste nejakou kuchynskou desku, treba buk, ev. akat, tak taky dobre - cele se to zpevni a ztezkne. A jako supliky staci nejaky kancelarsky kontejner. Sverak samozrejme prdnout nekam k noze, at se to moc neprohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...