Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Místo FIO kod 2010 , Hypotéční banka kod 2100. Hlavně že jsem na to opatrnej a kontroluju si to 5x. 

 

Já bych nepanikařil, je jen malá šance že v Hypotéční bance existuje stejný číslo účtu a prachy se za pár dnů vrátí. Možná by jsi mohl existenci ověřit na jejich infolince, jestli budou sdílný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych nepanikařil, je jen malá šance že v Hypotéční bance existuje stejný číslo účtu a prachy se za pár dnů vrátí. Možná by jsi mohl existenci ověřit na jejich infolince, jestli budou sdílný...

Ověřil, malá šance byla a vyšla :-(, existuje.

Ale díky mé otravnosti byla platba bloknuta a dle jejich vyjádření je na cestě zpět ke mě. Do pondělí by mělo být vše ok. Uff.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože mi tohle forum pomohlo už v několika ohledech, dovolím si zde hodit další dotaz.

 

Tentokrát se to týká realizací interiéru bytu - kuchyň, obývák, ložnice, nějaké skříně a skříňky. Tedy komplet stolařské / truhlářské práce v bytě 2+kk (50 m), který jsem koupil a rád bych jej vybavil účelně, prakticky a hlavně kvalitně. Jsem detailista a na kvalitu si potrpím. Nechci na tom šetřit, ale zároveň nemám neomezený rozpočet.

 

Prosím tedy, pokud máte pozitivní zkušenosti a jste spokojeni se svým stolařem / truhlářem / nábytkářem :-) prosím o vaše doporučení a kontakt formou SZ.

 

Představu a svoji vizualizaci mám, dokonce i na papíře. Byt je v Radotíně u Prahy.

 

předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám s dotazem - možná na Kuncáka.

Měla nám dojít platba, ale paní spletla č. ú. Přišlo se na to v bance, když platba 2 týdny nedošla. Podle banky přišla platba na jiný účet.

Jak dlouho trvá náprava? Banka prý peníze stáhne zpět a přeposle správně. Jak dlouho to cca trvá? A co v případě kdyby ten kdo omylem peníze dostal něco z toho utratil? Museli bychom čekat až vše vrátí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože mi tohle forum pomohlo už v několika ohledech, dovolím si zde hodit další dotaz.

 

Tentokrát se to týká realizací interiéru bytu - kuchyň, obývák, ložnice, nějaké skříně a skříňky. Tedy komplet stolařské / truhlářské práce v bytě 2+kk (50 m), který jsem koupil a rád bych jej vybavil účelně, prakticky a hlavně kvalitně. Jsem detailista a na kvalitu si potrpím. Nechci na tom šetřit, ale zároveň nemám neomezený rozpočet.

 

Prosím tedy, pokud máte pozitivní zkušenosti a jste spokojeni se svým stolařem / truhlářem / nábytkářem :-) prosím o vaše doporučení a kontakt formou SZ.

 

Představu a svoji vizualizaci mám, dokonce i na papíře. Byt je v Radotíně u Prahy.

 

 

 

předem díky

Vybavoval jsem si před pár lety v podstatě stejný kutlošek. A protože jsem měl s tou firmou dobré zkušenosti z minulých realizací a ujíždím na voskovaném dubovém masivu, obrátil jsem se na ně znovu.

Buď z katalogu, nebo si můžeš sám navrhnout, co na katalogovém kusu změnit anebo si to vymyslíš úplně sám. Například já si tam postel vybral, ale chtěl jsem jí jenom dřevěnou. Bez těch kovových nesmyslů v čele. A tak.

Veliká ochota, přivezou, smontujou. A ceny, na to, že masiv, řekl bych dost slušný.

No mrkni, uvidíš sám.

 

https://www.nativ.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, líbí se mi tento stůl. Ta cena je pro mě vysoká a potřebuji menší psací stůl na počítač, psaní atp. Říkal jsem si, že bych si jej nechal udělat u truhláře, ale na internetu jsem strávil dva dny, ale žádnou takovou bukovou dýhu s takovou kresbou a lakem jsem nikde nenašel. Nevíte co to je za materiál? Nemáte tip na truhláře, který by udělal podobný stůl v menších rozměrech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buková dýha to je, ale je s jádrem. Nevím proč, ale móda je buk bez jadroveho dřeva. S tím jádrem je buk krásnej. Najdi si velkosklad s dýhama, zajeď si vybrat a koupit. Pak jen si vybrat truhláře a dobrého lakýrníka, který ti udělá povrchovku ve vysokém lesku. Ale nečekej, že to bude levné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte jaké je to dřevo a kde by dalo koupit? Hledám nějaký stůl, který by se hodil k americké knihovně od Boknas. Oni dělají i stoly, ale moc se mi nelíbí, tak hledám. Přiznám se, že nemám cit co se hodí k čemu :-)

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...