Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Má někdo zkušenosti s rumy Don Papa?? [...]

 

Ad Don Papa: Mě tento rum (v mém vidění světa spíše dosti navoněný a přeslazený rumový likér) moc nezaujal. Respektive celou lahev bych si určitě nekoupil. Když jsem ho nedávno popíjel, cca měsíc zpět, jen jsem koulel očima. :D Don Papa se už trošku vymyká běžné představě o tom, co se skrývá pod pojmem rum. Ovšem vzhled lahve a etikety je parádní, o tom žádná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zážitkem našeho putování Slovinskem je vinařství Batič z Vipavské doliny, zejména jejich Angel red Cuvée 2009 ( 60% Merlot, 25% Cab. Sauvignon, 15% Cab. Franc). Všechny tři odrůdy hroznů byly společně macerovány po dobu 60ti dnů. Dozrávání pak ve slovinských dubových sudech po dobu 48 měsíců. Víno mně každou minutu doslova rostlo ve sklenici 1f44d.png

 

 

 

 

 

 

Edit: Proč je ta fotka otočená nevím, jsem relativně střízlivý... 

post-19307-0-76534200-1506811252_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Wrch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koupil kvůli manželce PETku něčeho co bych normálně nekoupil. Solidárně se mnou pije různý APY a IPY, tak jsem chtěl být jednou solidární já. Sladký jak hovno z nutrie to bylo a tímto moje pivní solidarita končí. Příště už zase hořký pivo.

 

1d463111bf24d58a7dabe116d5422982.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne chutnal, rekl bych, ze neni tak sladky jako Diplomatico nebo Zacapa, ale zaroven to neni nic ostryho. Urcite neslapnes vedle. Zajimava je taky kombinace s Pedro Ximenez sherry (v sudech po nem dozrava) - prodava se to i jako set. Kdyz si das kapicku sherry, pak rozumnou chvili pockas a pijes rum, zvyrazni se v nem jine chute a vune, nez kdyz pijes jen ten rum samotny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...