Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

V 28. 4. 2021 v 14:08, Karel Horčík napsal:

Drazí kolegové z Dellinger.cz, děkuji za další spokojený obchod.

IMG_2346.JPG

Krása! Gratuluju a děkuju za tip. Snažil jsem se koupit na eBay, ale je to tam plné fejků.

V 14. 4. 2021 v 13:46, Pepino777 napsal:

Neválí se někomu doma ruike p801? Docela se mě to líbí. (foto z netu)

NRKF0003_1.jpg

Válí. Bez toho otvíracího kolíku. Ale on stejně nefunguje. Chceš to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, zeptám se tady, na ofiko inzerát se úplně necítím...

Nechce se někdo zbavit Sebenzy ? Ideálně malé, ale velkou bych asi taky zvládl... Kdyby jo, dejte prosím vědět. Vím, že je jedna na knife.cz v Damašku ale mně by asi stačila obyč..

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no. U me to asi bylo velky ocekavani, ktery slo do kopru hned hned jak jsem jo vzal do ruky. Asi bych to prirovnal k prvnim Rolex (DJ). I kdyz jsem si to hned sam nechtel priznat, tak prvotni myslenka byla ku*wa, snad se mi  podari se toho nejak rozumne zbavit. Slusi se dodat, z v obou pripadech se to povedlo. Ale ani jedno z toho uz bych v zadnym pripade nechtel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shorim v pekle... 

Edit: a to já si zase uvědomuju,.že jsem si nakoupil spousta píčovin... Ale tak nějak si k nim pak vytvořím vztah a prodej to pak, že 🙂

Edit2: kór když víš, že sou to kraviny... Přece jsme fórum gentlemanů a nebudu tu prodávat na čem jsem se sám spálil...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, mAra_ napsal:

Shorim v pekle... 

Edit: a to já si zase uvědomuju,.že jsem si nakoupil spousta píčovin... Ale tak nějak si k nim pak vytvořím vztah a prodej to pak, že 🙂

Edit2: kór když víš, že sou to kraviny... Přece jsme fórum gentlemanů a nebudu tu prodávat na čem jsem se sám spálil...

Takze objednano, jestli tomu spravne rozumim 😆 Ty ses dabel 🤟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otvirani slo ztuha, byt chapu ze to je diky konstrukci v kombinaci s kolickem spis vlastnost nez chyba. A pak mi nesedel dobre v ruce, resp. povrchovka vcetne hran mi byla neprijemna. Takze opet dosti subjetivni zalezitost, ale pro  me proste ten nuz nebyl. 
Ad klip, pokud bych si he preci jen chtel nechat, byla by vymena nutna. 
Vybrus mi naopak nevadil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...