Jump to content

Nože

Jeremy
 Share

Recommended Posts

V 5. 9. 2022 v 16:19, Strocek napsal:

Jako tady je to úplně jasný. Řekni Loberrovi, jestli by nechtěl udělat ještě jeden kousek, myslim že by jim to spolu pěkně ladilo. 

123.jpeg

🤣🤣🤣 nenene, nic nebude…. Jen můj kousek…. 
…. Jen nevím proč, z toho cítím krapek ironie 🤔☝️🤣

před 6 hodinami, Pandera napsal:

Náhodou ta Lobberova záštita půjde použít jako krumpáč. Kam se na to hrabou Leathermany. 😁

Já právě myslel, že je to obouvák na boty

před 11 hodinami, Americkej napsal:

Tak teď jsem zvědavej, jak s tím budeš zatloukat hřebíky.

Americkej : Budu tam muset mít velký hlavičky, abych se trefil ostřím. Nebo to vemu na placato 🤔☝️🤣

Stroček máš na mysli mě, nebo vás???  🤣

Moco : je zajímavý koukat na vaše rozdílné pohledy … 

Edited by Lobber

Měl by někdo tip na nějaký vystřelovák (vyhazovák); primárně na sebeobranu?
Měl jsem v pubertě takovéto stiletto (čínské z tržnice), spolužáci taky, hrozně jsme s tím frajeřili, tak přemýšlím, jestli se to dělá v originále v nějaké rozumné kvalitě, případně uvítám tip na nějaký jiný vyhazovák (vystřelovák).

Kupoval bych ho jedině osobně. To víš že ty jejch mechanici a kontrola za moc nestojí. :( Teď jsem dělal tři funglovky Elipt. Jeden měl stržený hlavičky šroubku, ten co to montoval musel vědět, že se to stalo. Myslíš, že je vyměnil? Před tím jsem se s tím už jednou setkal. Má to kuličkový ložiska, nedají tam ani kapku vazelíny a dotáhnou to co to jde. :(

Já ho mám bez klipu, nosím ho jen tak v kapse. Jo je težší, ale zase máš něco v ruce :) Pojistka je geniální, nůž není úplná špička, ale když si osobně vybereš nějaký slušný kus, tak se to dá....ale nepočítej s perfektním zpracováním a vůle tam jsou taky...