Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

To: Lobber

to je fakt super medvědobijec !! Ta kovaná záštita je fakt mazec. Koveš to sám? Nebo to je na zakázku? kde? Mám za sebou první vlastnoručně vykovaný nůž a docela mě ta výroba od kusu železe do finálního nože chytla. Víc info a fotek uvítám klidně na SZ

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mel jsem tento nuz, ktery jsem dostal jako darek a vozil ho predevsim v aute. Ted jsem ho ztratil a nevim kam pro novy. Chci neco jineho, tento byl dost tezky na noseni v kapse. Poradte prosim, kam zajit v Praze. Abych si mohl osahat ruzne kousky pokud mozno na jednom miste a nebehal z kramu do kramu. Diky 

 

 

5a8009e573ae179ed9d8d35c771bf697--mm800x800.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tomas8 napsal:

To: Lobber

to je fakt super medvědobijec !! Ta kovaná záštita je fakt mazec. Koveš to sám? Nebo to je na zakázku? kde? Mám za sebou první vlastnoručně vykovaný nůž a docela mě ta výroba od kusu železe do finálního nože chytla. Víc info a fotek uvítám klidně na SZ

 

Děkuji za pochvalu …. 
Opravdu, v reálu to je macek….  Když jsem si to připravoval na papíře, tak mi to tak nepřišlo ( a to je opravdu 1:1 🤦🏼‍♂️🤣🤣🤣

Jinak sám nekovu, ne že bych si nedokázal sehnat prostory, ale byl by to “projekt” na 5letky 🤣 a hlavně, mám levý ruce - to je asi hlavní důvod …. Tudíž na mě zůstal jen nápad …. 

Poprosil jsem kamaráda o město vedle a ten se toho s radostí ujal….

A hlavně to je damašek. Tak že, to chtělo někoho, kdo už v tom má praxi ( a i tak se to povedlo napotřetí - proto jsem dal do názvu TŘETÍ. Dva krát se to blbě svěřilo a “prdlo to” ). Vlastně i DOMLOUVÁTKO , vzniklo taky spontánně. Při pohledu jsem byl udiven velikosti a vypadlo ze mě - TVL TAKOVÝ “DOMLOUVÁTKO” 🤣 …. 
 

Jinak moc fotek nemám, ale klidně ti něco co mám hodin do PM i ty vyfocený kazy …. 
A ano záštitu mám do S “na ochranu prstů” a tu chci nechat přiznanou…. Tak že neleštěný, nebroušený…. Ať to má nějakého ducha ruční práce vidět i na pohled …. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, zceyee napsal:

Kdyz mame nozire, vzdycky kdyz vidim neco od Mata, rikam si ze potrebujeme i klipaře.

Já zas rád nechávám tento možný tuning na případném zájemci. Aby měl možnost se částečně seberealizovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla už mockrát řešená narážka na deep carry, už se neptáme, jen občas rýpneme😆

Edit: Když si vezmu jak je Mat šikovnej, tak mi přijde líto, že to nevymyslí, aby to fungovalo

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Moty napsal:

To byla už mockrát řešená narážka na deep carry, už se neptáme, jen občas rýpneme😆

Edit: Když si vezmu jak je Mat šikovnej, tak mi přijde líto, že to nevymyslí, aby to fungovalo

Ale ono to funguje. Tady máš par rovin. Jedna je, že se nezavděčím všem. Druhá, že nikdo nechce investovat do tuning klipu třeba od Mydlinky, protože to prostě něco stojí a je to víc než 200,- za můj klip. Pak tu máš rovinu toho, že jsem nenašel levné řešení, které by se líbilo všem a fungovalo. No když jsme u depp cary klipu, tak ten by i byl, ale zas se X lidem tohle řešení nelíbí, tak proč se snažit, že . Teď se to snad už odešle. Nějak mi to blbne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu Mate rozumím, a chápu to, netřeba se zlobit nebo obhajovat svoje postupy, jsi výrobce a tak to máš provedené a máš to skvěle provedené, ale za mě, úchylného prosazovače deep carry, mi to ten tvuj nuž kazí, ale je to můj osobní náhled, nikomu ho netlačím. Poslední foto fajn, konečně možné řešení pro mě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...