Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Keď sme pri starinách... Neváľa sa niekomu starý titanový softailový rám Morati? By som si na tom postavil gravel. Šlo by to vôbec? Vliezlo by dozadu dnešné cestné koleso s 12-kovou kazetou?

Covece nevim co by tam vlezlo, bylo to stavene na 8-9? Ale hlavne kdo by to dneska prodaval... Znal jsem borca co mel nejaky ten softail od nich.

 

A nedavno jsem jel s klukem, co furt ma sveho asi 15 let stareho Kleina. Skvost!

 

dcf2471676dca979e13a009e1dab47be.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch vintage biků, loni jsem nechal postavit dceři na mém historickém Cannondale delta V 900 rámu z roku 1993 kolo v barvě co chtěla. Má lehce přes 9 kg.

Koukám že o haldu let pozdějc vzali ten samej rám, přidali centrální tlumič a jede se dál :-)

Tohle stálo v roce 07 necelejch 80tis/váha 11kg

Po mejch úpravách už je to 14kg

post-2719-0-45875500-1561571310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fijo: Ty vogo, to byli strašný rány v té době v poměru měsíčního příjmu, masakr :-) Fastest road bike ever? Ti kluci prostě nikdy nepřestanou překvapovat, proto mám tu značku rád...

post-364-0-89021700-1561573270_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvili jsem si myslel, ze jsem se seknul v letopoctu, ale tady to mas https://bikemagic.com/bikes/mtb-bikes/scott-g-zero-fx20.html

Zajimavy, ja ted s klukama co mi servisujou davame do puvodniho stavu Palomino a tam kotouce ani nedoporucovali davat kvuli konstrukci. I kdyz jsem videl par predelanejch kusu ktery je mely osazeny...

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...