Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Na Visalajích přejedeš parkoviště na rozcestí Ježánky a pak po modré dolů. Cesta Morávka - Visalaje je rozbitý asfalt a většinou se to jede nahoru. Tohle je taková hrubá šotolina, ale nejsou tam velké kameny. Je to dost prudce z kopce, takže se to musí jet pomalu a opatrně, ale je to jen asi 1,5 km. Pak už je asfalt až k přehradě. Vždycky, když jsem tam jel na MTB, jsem si říkal, že to na silnici není, ale teď jsem to zkusil a úplně v pohodě se to dá. Je to kousek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po letech s lightweight climbing bikama jsem koupil tezitko.

 

Prvni silnicni kolo, ktery ma bavi vyrazne vic nez to predchozi. Ta aerodynamika je fakt znat. Extremne cenim rozmery kol, vnitrni 21mm, vnejsi 32mm, ten 25mm plast se na tom rozleze na 28mm, komfort ujde.

 

Oproti fotce jsem dal s-works toupe sedlo, a aero drzak na wahoo.

Budu davat 11-28 kazetu misto 11-26, a prevodniky nejakeho hezciho designu. Mozna dam zase sanci ovalum, ale uz takhle ten sram red neradi nejak zazracne, takze si to jeste rozmyslim. :)

post-26458-0-63754500-1567678034_thumb.jpg

Upraveno uživatelem 464
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co Campa?

 

V dnešní době si myslím, že campa už nemá tolik smysl, ty cenovky naprosto nevyváží výkon a fakt, že to stejně není bezdrát a řekl bych, že dávno je pryč doba kdy si fotříci stavěli all italian kola italskej rám, campa, všechny doplňky italský. Dneska je to u prdele, mít oltre xr4 na duře je v uplně v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe v Canyone opravili ten rám? Nechceš sa podeliť o happyend? Príbehov so šťastným koncom býva u Canyonu ako šafranu :D

Ne ne, v Canyonu se mi vysmáli, že tohle je už vintage, náhradní už nemají a staré neopravují. Tak jsem to na doporučení kamarádů nechal svařit u Bareše v Brandýse. 988bcf1ac1d36b753745c20f50755e77.jpg8eeede5e900cb8013ab15454151885c5.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová stíhačka, 6,8kg na kotoučích a elektrice, to není tak špatné, ne? :-)

Moc se mi líbí tvůj Batbike, až budu měnit přehazovačku, tak půjdu do té elektriky, prej to maká dobře. 

PS: vůbec nejde poznat, že jde o scott

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...