Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tady v Beskydech krásně odpoledne. Nahoru na Ropičku, tam dvě pivka s kamarádem a pak nekonečný sjezd dolů úplně liduprázdným, úbočím Ropice do údolí Slaviče a furt mírně z kopce kolem přehrady domů. Kromě jednoho momentu, kdy 5 metrů přede mnou na cestu vyskočila z mlází laň a já se tak leknul, že jsem se málem posral, to byl téměř meditativní sjezd temným, opuštěným údolím. Doma pak chvilka odvahy a "Šup!" Voda osvěžujících 16,1°C. No, ale pak pro změnu teda zase "Hup!" do horké sprchy. Šálek čerstvého Yorkshire čaje a nahraný díl Poirota to povedené odpoledne a podvečer uz jen dokreslilo. 1ade9ed5c07ec382676926523a27ecd5.jpg7d17ddf6b76a6138963bd1e2ba405e46.jpgde21bb7f9f8ac92406a2027f10cad3f5.jpg28474e71ee88c1e25dcf5f07098d2ae4.jpg9fbe04b2ceb07a49b2409b585d75ed80.jpgf92e8791a638f0bdced2e706d984a028.jpg075555a51e33fdc64ea151f82a4dc541.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to bylo luxusní. Proto mě asi letošní poslední trojkombinace kolo - zahrádka - pivo. Bylo zajímavý, že na zahrádkách byla spousta cyklistů, ale cestou jsem jich potkal minimum. Zajímalo by mě, jak se tam všichni dostali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu psát inzerát, ale zeptám se tady jestli někdo neprodáváte hardtail, na postavu lehce přes 190

a na těžkou váhu. Mladej začíná víc a víc vyžadovat ježdění po lesních a dalších neupravených cestách

no a moje krosové kolo to nedá. Něco na 29 kolech, díky za nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remeň je parádna vec, malému som to kúpil na detské bicykle (16 a 20") a v podstate o tom celý čas neviem. Nešpiní to, do auta môžem ten bajk hodiť kamkoľvek, nereže to, netreba to olejovať ani nijako udržiavať, nehrdzavie to (a to malý parkuje tie bajky pred škôlkou/školou, kde dvakrát denne prší alebo sneží). Veľká škoda, že sa to dá spárovať maximálne tak s trojrýchlostnou prevodovkou v náboji, inak by som to už vozil aj ja.

 

A vidla Lauf je ďalšia vec, ktorú na mojom budúcom graveli mať budem stoj čo stoj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pouzivas to? Ja teda neumim teleskop pouzivat ani na enduru, ale na pevny krosce mi to prijde uplne zvlastni..

Sem tam si to sundam, kdyz jedu po sterku z kopce a stojím... Kdyby to tam nebylo, tak bych si to urcite zvlášť nekoupil, ale nechce se mi s tím kvůli váze drbat, protože zatím nejsem přesvědčenej že si sednem... A furt spekuluju že koupim něco jinyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...