Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Pokání

Obsazení, dějové linie, i příklad toho, jak jedna lež, nepřímo dokáže ovlivnit osudy mnoha lidí.

https://www.csfd.cz/film/224935-pokani/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ty válečné výjevy z evakuace, jsou všeříkající.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 dily Ripley a seru na to. Honimirská cernobila radobyumelecka nuda s ustrednim dementem, kde se ve 4 dilech udeje JEDNA zajimava vec. Jinak nic. A dalsi 4 hodiny si budu radeji honit sam  
videl jsem jen první díl, dost nuda, Víc taky nepotřebuju.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě Ripley v pohodě, jsem v půlce a bavím se.

Horší je to s Gentlemanama a to film miluju. Tam jsme taky v polovině, koukáme se synem a nebejt něho, tak zbytek asi vypustím. Včerejší 4. nebo 5. díl  s těma cikánama už jsem dával dost těžko. Dost na prdel tomu dává ještě mizernej dabing, resp. překlad. A to jsem se ještě koukl na recenze, dle kterejch je 2. půlka horší než ta 1.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na seroše bohužel neni prostor, ale včera jsem zobnul todle — Palmer. 
Docela příjemně koukatelný post-jail vztahový drama. Žádná velká věda, cosi nutného patosu současnosti tam taky propadlo, ale Timberlake herecky zraje jako víno, a celkově mě to bavilo. 
https://www.csfd.cz/film/906697-palmer/prehled/

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2024 v 16:41, Frantik napsal:

4 dily Ripley a seru na to. Honimirská cernobila radobyumelecka nuda s ustrednim dementem, kde se ve 4 dilech udeje JEDNA zajimava vec. Jinak nic. A dalsi 4 hodiny si budu radeji honit sam 🙂 

Souhlasím! Vydžel jsem snad 3 díly a pak litoval času, který jsem "tomu" byl ochoten věnovat. 👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, organic napsal:

Včera dokoukaný Šógun, epická podívaná. Mariko-sama hrozná šťabajzna :D Moc mě to bavilo. Drahá polovička nedala, že je to z 98% starojaponsky, ale mě to nevadilo.

 

Ta je moje! 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, organic napsal:

Včera dokoukaný Šógun, epická podívaná. Mariko-sama hrozná šťabajzna :D Moc mě to bavilo. Drahá polovička nedala, že je to z 98% starojaponsky, ale mě to nevadilo.

 

Ve středu jsem to dokoukal.

Pecka...a Mariko? Wow.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, organic napsal:

Včera dokoukaný Šógun, epická podívaná. Mariko-sama hrozná šťabajzna :D Moc mě to bavilo. Drahá polovička nedala, že je to z 98% starojaponsky, ale mě to nevadilo.

 

Bez té japonštiny by to nebylo ono. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec

videno vcera na Artu, zvlastni, vic nez lehce bizarni podivana.

Michael Gambon v roli zlodeje prvotridni hovado, takhle neprijemnej charakter jsem ve filmu dlouho nevidel :)

https://www.csfd.cz/film/3363-kuchar-zlodej-jeho-zena-a-jeji-milenec/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Sarka Farka napsal:

Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec

videno vcera na Artu, zvlastni, vic nez lehce bizarni podivana.

Michael Gambon v roli zlodeje prvotridni hovado, takhle neprijemnej charakter jsem ve filmu dlouho nevidel :)

https://www.csfd.cz/film/3363-kuchar-zlodej-jeho-zena-a-jeji-milenec/prehled/

Jj, Peter Greenaway je klasika 🙂 Doporučuji pak v jeho podání i např. Shakespeara nebo filmový příspěvek ke kaligrafii či variaci na FellinihoRembrandtova Noční hlídka mi naproti tomu už připadla taková uhlazená. 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, lucid napsal:

Jj, Peter Greenaway je klasika 🙂 Doporučuji pak v jeho podání i např. Shakespeara nebo filmový příspěvek ke kaligrafii či variaci na FellinihoRembrandtova Noční hlídka mi naproti tomu už připadla taková uhlazená. 😃

diky za tip, urcite dam sanci Prosperovym kniham (teda az zas bude nalada na divnofilmy :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...